Saturn’dan tüm Apple ürünlerinde öğrenci ve öğretmenlere yüzde 15 indirim!

Saturn, 7-11 Eylül tarihlerinde, tüm öğretmen ve öğrenciler için tüm Apple ürünlerini (iMac, Mac Mini, MacPro, MacBook ve MacBook Pro) ve İPad’leri kampanya fiyatları üzerinden yüzde 15 indirim ile sunuyor.

Apple marka, 7 saate kadar pil ömrüne sahip, 320 GB hard diske sahip, 13,3“ inç geniş ekran özellikli, ayrıca Apple bilgisayarların YENİ özelliği Mac OSX Lion kapsayan dizüstü bilgisayar 2999 TL yerine 2799 TL’ye Saturn mağazalarında satışa sunuluyor. Üstelik World Kart sahipleri, peşin fiyatına 10 taksit imkanından da yararlanacaklar. Kampanya tarihlerinde kimlikleri ile Saturn mağazalarına gelen öğrenci ve öğretmenler ise, Apple (iMac, Mac Mini, MacPro, MacBook ve MacBook Pro) ve iPad’lere kampanya fiyatı üzerinden yüzde 15 indirim ile sahip olabilecekler.

Ayrıca Saturn, Apple dizüstü bilgisayarına çanta da isteyenlere,  Toscana marka, 13,3“ inç geniş ekran uyumlu dizüstü bilgisayar çantasını 99 TL yerine 79 TL’ye satışa sunuyor. Modeli ve hafifliği ile dizüstü bilgisayarınızı sarıp sarmalayacak bu çanta, World Kart sahiplerine peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile sunuluyor.

“Yaşasın Cimrilik” sloganıyla hesabını bilen tüketicilerine seslenen Saturn, Türkiye ile birlikte toplam 13 ülkede 230’dan fazla mağazasıyla teknoloji keyfini, yaşamınızın bir parçası haline getirmenizi sağlamaya devam ediyor.

Saturn mağazalarının adreslerine www.saturn.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir