Schneider Electric “2011 Yılı En İyi Destekleyici” ödülüne layık görüldü


Schneider Electric’in veri merkezi ve enerji verimliliği teknolojilerini geliştirmeye olan bağlılığı, Avrupa Birliği Komisyonu tarafından “2011 Yılı En İyi Destekleyici” ödülüne layık görüldü.

SCHNEİDER ELECTRİC “2011 YILI EN İYİ DESTEKLEYİCİ” ÖDÜLÜNÜ ALDI

Enerji yönetiminin global uzmanı Schneider Electric Nice’de düzenlenen Avrupa Veri Merkezleri 2011 Konferansı’nda “2011 Yılı En İyi Destekleyici” ödülünü kazandı.

Uzmanlığı, veri merkezi endüstrisine sağladığı destek ve enerji tasarrufu programı nedeniyle, yarışmaya katılan 120 Avrupa şirketi arasından seçilen Schneider Electric; Davranış Kuralları alanında ödüllendirildi. Schneider Electric’in veri merkezleri enerji performansının optimize edilmesi konusundaki bağlılığı kapsamında verilen ödül, Davranış Kuralları Başkanı Paolo Bertoldi tarafından takdim edildi.
Schneider Electric “Davranış Kuralları” sözleşmesini 2011 yılında imzalayarak, veri merkezlerinde en iyi uygulamaları destekleme ve çevre dostu bir yaklaşım benimseme konularında sorumluluk almış ve çalışmalarına ivme kazandırmıştır.

Paul-François Cattier
Veri Merkezi Çözümleri Global Başkan Yardımcısı

“Gelecekte ihtiyaç duyulacak çözümleri bugünden tahmin etmek, öngörümüzün eseridir.”
Veri merkezlerinde çevre dostu yaklaşımı destekleme konusundaki bağlılığının, otoriteler tarafından ödüllendirilmesinden duydukları memnuniyetin altını çizen Schneider Electric Global Veri merkezi Çözümleri Başkan Yardımcısı Paul-François Cattier, Schneider Electric’in çevreyi korumak adına güvenilir, çevre dostu bir enerji sağlamak için 10 yılı aşkın süredir çalışmakta olduğunu belirtti. Cattier, “En İyi Destekleyici” ödülünün, Schneider Electric’in mükemmelliğinin tanınmasını amaçlayan politikanın bir ürünü olduğunun altını çizdi.

Veri merkezlerinin daha verimli çalışmasını sağlamak her zaman önceliklerinden biri olduğunu belirten Paul-François Cattier; “Günümüzde sunucu yoğunluğu, sanallaştırma ve bulut bilgi işlem, enerji verimliliği açısından mükemmel fırsatlardır. Ancak bulut bilgi işlem aynı zamanda, veri merkezlerinin gerçek yoğunluğu, daha fazla esnekliği ve otomasyonu sağlayacak şekilde tasarlanmasını gerektirir.
“Modüler Çözümümüz BT Sistemlerinin Yoğunluğunu Arttırmak İçin Kullanılabilir.”
“Teknoloji ve dolayısıyla müşterilerimizin uygulama gereksinimleri hızla gelişiyor. Bu nedenle modüler çözümümüz, veri merkezlerinin fazla büyümesine neden olmadan uygulamaları yükseltmek ve BT sistemlerinin yoğunluğunu arttırmak için kullanılabilir”.dedi.

Paul-François Cattier, günümüzde gerçekleşen BT değişikliklerini karşılamak için gelecekte ihtiyaç duyulacak çözümleri bugünden tahmin etmekte olduklarının altını çizdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir