Sennheiser Communications, IBM Lotus Sametime ile uyumlu olduğunu duyurdu

Burçin Bircanoğlu

Dünyanın lider kulaklık çözümleri üreticisi Sennheiser Communications, IBM’in Lotus Sametime 8.5.1 platformu ile tam olarak uyumlu olduğunu duyurdu.

Dünyanın lider kulaklık çözümleri üreticisi Sennheiser Communications, kulaklıklarının IBM Lotus Sametime 8.5.1 kurumsal iletişim platformu ile tam olarak uyumlu olduğunu duyurdu. Sennheiser Communications bu başarıyı Lotus Sametime çözümü ile Sennheiser kulaklıklarının sorunsuz bir şekilde entegre olmasına izin veren bir kontrol plug-in’i geliştirerek elde etti.Kullanıcılar artık Lotus Sametime’ın Sennheiser Communications kulaklıkları ile rahat ve pratik bir çözüm olarak kullanılabilmesini sağlayan, tam olarak test edilmiş bir çözümden yararlanıyor olacaklar. Ses ayarı ya da çağrıyı bekletmenin yanı sıra çağrı yanıtlama ve sonlandırma gibi tüm çağrı kontrol özellikleri böylelikle Sennheiser Communications kulaklıkları üzerinden kullanılabiliyor. Dahası Sennheiser Communications DW Serisi kablosuz kulaklıkları ile çalışılması halinde kullanıcılar masalarına bağlı kalmadan, rahat bir şekilde hareket etme özgürlüğüne sahip oluyorlar.

Sennheiser Communications Türkiye Distribütörü olan Bircom’un Genel Müdürü Burçin Bircanoğlu, IBM Lotus Sametime uyumluluğu sayesinde kurumsal iletişim pazarındaki etkinliklerini daha da artıracaklarını vurgulayarak şunları söyledi: “Sennheiser Communications kulaklıklarının Lotus Sametime ile entegre olması ortak müşterilerimize, Sennheiser Communications’ın ses kalitesi, konfor ve güvenlik alanındaki liderliğinden yararlanmanın yanında, tam olarak entegre bir tümleşik iletişim çözümü de sunuyor.

Bircom hakkında:

39 yıllık tecrübesiyle her büyüklükten ve her sektörden firmaya yüksek kaliteli iletişim çözümleri sunan Bircom, tümü kendi alanında teknoloji lideri olan firmaların Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Pek çok küresel markanın ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, saha kurulum desteği, merkezi yönetim hizmetleri ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından sunulmaktadır. Yazılım geliştirme alanında yürüttüğü çalışmalarla da adından söz ettirmeye başlayan Bircom, “Bircomobile” markasıyla 21. yüzyılın kablosuz iletişim yöntemlerini ülkemiz koşul ve gereksinimleri doğrultusunda özelleştirmekte ve yoğun Ar-Ge çalışmalarıyla bu alanda yenilikçi çözümler hazırlamaktadır.

Bircom aynı zamanda telekomünikasyon sektörüne yönelik en yüksek seviyede değer yaratmak hedefiyle ve sosyal sorumluluk anlayışıyla Bircom Telekom Akademisi çatısı altında eğitim hizmetleri gerçekleştirmekte, üniversitelerde iletişim laboratuarları oluşturmakta ve böylece hem sektör profesyonelleri hem de haberleşme alanında öğrenim gören gençlerin bilgi birikimini bir sonraki seviyeye taşımayı hedeflemektedir. Bircom, ülkemizin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda 2007, 2008, 2009 ve 2010 yıllarında dört kez üst üste yer alma başarısını göstermiş, yine Deloitte tarafından hazırlanan 2007, 2009 yılları Avrupa Ortadoğu ve Afrika bölgesinde en hızlı büyüyen teknoloji firmaları listelerine girerek ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir