Sennheiser Communications, Polycom ARENA İş Ortağı Programına Kabul Edildi

Dünyanın lider kulaklık çözümleri üreticisi Sennheiser Communications’ın kablosuz DW serisi ile kablolu SH ve CC serileri artık Polycom’un SoundPoint ve medya telefonlarıyla tamamen uyumlu. Sennheiser, Polycom’un ARENA programına gümüş üye olarak kabul edilmesiyle birlikte artık tümleşik çözümler pazarında çok daha iddialı olacak.

Dünyanın lider kulaklık çözümleri üreticisi Sennheiser Communications, Polycom’un ARENA iş ortakları programına başarılı bir şekilde katıldığını duyurdu. Polycom ARENA’ya gümüş üye olarak kabul edilen Sennheiser, bu üyelik sayesinde tümleşik iletişim çözümleri pazarında önemli bir yer edinmeyi bekliyor. Telepresence, video ve ses iletişim çözümleri alanında dünya lideri olan Polycom, ARENA programını, yazılım uygulama sağlayıcılarının, donanım cihazları üreticilerinin ve konferans çözümleri sağlayıcılarının yeni uygulamalar yaratmaları için ürünlerini Poycom’un sektör lideri tümleşik iletişim platformuyla entegre etmelerine izin verme amacıyla başlatmıştı.

Elektronic hook swich (EHS) adlı verilen anahtar, Sennheiser kulaklıkları ile Polycom telefonlarının tam olarak uyumlu olabilmeleri ve kendi aralarında çalışabilmelerinde büyük bir öneme sahiptir. Bu çözüm sayesinde Sennheiser’ın kablosuz DW serisi kulaklıklarının Polycom’un SoundPoint ve medya telefonları gibi çözümleriyle uzaktan çalışması mümkün olur.

Sennheiser DW serisi kulaklıklarına yönelik bu tamamen test edilmiş ve uyumlu çözümle kullanıcılar masalarından çağrıları cevaplayıp sonlandırmanın yanı sıra zil sesi de duyabilirler. Bunun yanında, kullanıcılar ses ayarı ve kulaklığın sesini kısma gibi diğer önemli uzaktan çalıştırılabilirlik özelliklerinden de yararlanabiliyor. Bu hareket özgürlüğü ve sahip olunan esneklik ise kullanıcı deneyimini ve verimliliği geliştirir.

Sennheiser Communications’ın Stratejik Anlaşmalar Müdürü Lars Riis Rasmussen bu durumla ilgili olarak şunları söyledi: “Tümleşik iletişim segmenti inanılmaz bir hızla büyüyor. Bu nedenle Polycom ARENA programında gümüş üye olarak bulunuyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ortak müşterilerimiz, bir taraftan tamamen test edilmiş ve uyumlu yenilikçi iletişim çözümlerinin keyfini sürerken, bir taraftan da Sennheiser Communications’ın ses kalitesi, kullanım kolaylığı ve konfor konusundaki liderliği ile Polycom’un sektör lideri HD ses UC cihazlarının birleşiminden faydalanacaklar.”

Polycom ARENA programından Tim O’Neil ise şunları söyledi: “Sennheiser Communications ile olan işbirliğimiz sayesinde, Polycom olarak son kullanıcılara kapsamlı, denenmiş ve test edilmiş iletişim çözümleri sağlayabiliyoruz. Bu da tümleşik iletişim alanında liderliğimizi sürdürdüğümüz anlamına geliyor. Böylece ortak müşterilerimize verimlilik ve yüksek performans üzerine odaklanılmış çok yönlü ve benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşatabiliyoruz.”

Sennheiser DW-Serisi, Polycom masa telefonlarıyla tam olarak uyumlu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir