Sennheiser’dan IBM’e tam destek

IBM Sametime kullanıcıları, artık önce deniyor sonra alıyor.

Sennheiser’dan IBM’e tam destek

Sennheiser Communications, IBM’in Lotus Sametime platformunu mevcut tüm kulaklık serileri ile tam olarak desteklediğini duyurdu. Tümleşik iletişim pazarına hareket kazandırması beklenen bu gelişme sayesinde, kullanıcıların yüksek kalitede ses kalitesine sahip konforlu bir iletişim deneyimi yaşamaları artık mümkün. Sennheiser’ın IBM Sametime kullanıcılarına yönelik başlattığı yeni müşteri hizmetleri programından yararlanan kullanıcılar, Sennheiser ürünlerini satın almadan önce deneme imkanına da sahip olacak.

Burçin Bircanoğlu

Dünyanın lider kulaklık çözümleri üreticisi Sennheiser Communications, kablolu ve kablosuz tüm kulaklıklarıyla IBM Lotus Sametime kurumsal iletişim platformunu tam olarak desteklediklerini duyurdu. Bu gelişmeyle IBM Sametime kullanıcılarının kulaklıkları üzerinden çağrıları tam olarak kontrol altına almaları ve eşsiz ses kalitesiyle mükemmel bir iletişim deneyimi yaşamaları artık mümkün. Kullanıcılar, ses ayarı ya da çağrıyı bekletmenin yanı sıra çağrı yanıtlama ve sonlandırma gibi tüm çağrı işlemlerini Sennheiser Communications kulaklıkları üzerinden kontrol edebiliyor olacaklar. Dahası Sennheiser DW serisi kablosuz kulaklıkları sayesinde IBM Sametime kullanıcılarının ses kalitesinden ödün vermeden hareket özgürlüğüne sahip olması da mümkün oluyor.

IBM kullanıcılarına özel, müşteri hizmet programı

Sennheiser Communications, IBM Sametime kullanıcılarına geçiş sürecinde en iyi şekilde destek olmak amacıyla Sennheiser Sametine Validation Program adlı yeni bir müşteri memnuniyet hizmeti vermeye de başladı. IBM Sametime kullanıcılarına özel olarak verilen bu hizmet sayesinde, kullanıcıların satın alma aşamasından önce Sennheiser ürünlerini denemeleri ve kendilerine en uygun çözümü bulmaları mümkün olacak.

Sennheiser Communications Türkiye Distribütörü olan Bircom’un Genel Müdürü Burçin Bircanoğlu, IBM Lotus Sametime’ın tüm kulaklık ailesiyle uyumlu hale gelmesi sayesinde tümleşik iletişim pazarında önemli bir hareketlilik yaşanmasını beklediklerini vurgulayarak şunları söyledi: “Sennheiser Communications’ın ses kalitesi, konfor ve güvenlik alanındaki liderliğinden artık tüm IBM Sametime kullanıcıları yararlanabilecek. Sennheiser Sametime Validation Program ile desteklenen bu gelişmenin Türk kurumsal iletişim pazarındaki büyüme hedeflerimizi gerçekleştirmemizde önemli bir katkısı olacağına inanıyorum.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir