SFRKD ile Gefen Ürünlerine Ulaşmak Artık Daha Kolay

Harman Kardon, JBL, AKG, B&W…başta olmak üzere dünyaca tanınan ses sistemleri ve otomasyon markası AMX’in  Türkiye tek yetkili distiribütörü olan SFRKD;  ses ve görüntü teknolojileri alanında hizmet veren Gefen markasını bünyesine kattı.

GEFEN video ve audionun (özellikle HD yayınların) dağıtımı, iletimi ve birbirine dönüşümü,   ses ve görüntü sistemleriyle bilgisayar entegrasyonunun sağlanması konularında uzmanlaşmış ve üretim yapan bir firmadır.  Gefen’in  tak ve çalıştır ürünleri, profesyonel audio/video (A/V)  ortamlarında, bilgisayar sistemlerinin A/V ile entegrasyonunda ve her boyuttaki HDTV sistem uygulamalarında, kullanımı kolay donanım olanakları sağlıyor.  Dijital görüntü ve HDTV’nin öncülüğünü yapmış olan Gefen herhangi bir görüntü ortamını en mükemmel şekilde işlemek amacıyla, HD sinyalini seçen, bölen, taşıyan ve dönüştüren çözümleri sunuyor. Örneğin evlerin çoğunda bulunan mevcut uydu alıcınızdan HD görüntü veren televizyonunuza, HD görüntü kalitesini gönderemezsiniz. Istediğiniz HD görüntüyü alabilmek için, TV ve uydu alıcınızı Gefen Tv Composit to HDMI Scaler bağlantısını yapmalısınız.  Bu bağlantı sonrası HD görüntüyü televizyonunuzdan izleyebilirsiniz.

Geniş ürün gamına sahip Gefen ürünlerinin başlıca kullanım alanları;  HDMI, DVI, RGB, VGA,  AUDIO,  KVM, USB, RS232, PS2, ses görüntü formatlarının uzatılması, dağıtılması, iletilmesi ve birbirine dönüşümlerinin sağlanmasıyla ilgilidir.

Dünyadaki tüm profesyonel yayın yapan AV/IT kuruluşlar ve tüketici elektroniği üreten firmalar tarafından Gefen ürünleri kullanılmaktadır.

Bilgi için ; SFRKD
Tel   : 0212 257 75 00
Faks : 0212 265 91 56
www.sfrkd.com

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir