Şimdi HP’li Olduk, Sınıfları Doldurduk!

Şimdi HP’li Olduk, Sınıfları Doldurduk!

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, birbirinden fonksiyonel ürünleriyle bu yıl da okul dönemine damgasını vuracak. Uygun fiyatlı, yaratıcı, eğlendiren ve öğreten ürünleriyle  HP Baskı ve Görüntüleme Grubu okula dönecek öğrenciler için mükemmel çözümler sunuyor

Okullar açılıyor! Öğrencileri okula başlama heyecanı sararken veliler de çocukları için en iyisini alabilmek için çalışıyor. HP Baskı ve Görüntüleme Grubu birbirinden fonksiyonel ürünleriyle öğrencilerin akademik hayatlarını kolaylaştırırken velilere de çocukları için ‘en iyisini alma’ fırsatını sunuyor.

Yeni yarıyılla birlikte öğrencilerin ve ailelerin alışveriş listeleri de oluşturuluyor. Defter, kalem gibi kırtasiye malzemelerinin yanı sıra öğrencilerin vazgeçemediği teknolojik ürünler de alışveriş listesinde üst sıralarda yerini alıyor.

Geniş ürün yelpazesiyle öğrencilerin akademik hayatını zenginleştiren HP, öğrencilere mümkün olan en iyi çözümleri sunuyor. Örneğin HP’nin öncü ePrint(1)  çözümü ile AirPrint(2) ve Google CloudPrint(3) aracılığıyla bağlantı imkanı sunarak neredeyse her yerden baskı olanağı sağlıyor. Sistem sayesinde öğrenciler dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar birbirleriyle bağlantı kurma ve paylaşmak istedikleri belgeleri birbirlerine gönderme olanağı sağlıyor. (1).

HP’den ögrencilere uygun fırsatlar!

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, okulların açılışı için birbirinden özel iki kampanya başlattı.

HP, tüm kartuşlarında ikinci ürüne yüzde 40 indirim yapıyor. Kampanya tüm perakende satış mağazalarında 12 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak.

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, tüm operatörlerle “HP Yazıcılar Konuşturuyor” kampanyası başlattı. 15 Eylül – 15 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada satın alınan her HP yazıcı için kullanılan GSM operatöründen şebeke içi 150 dakika ücretsiz görüşme hediye edilecek. Satın alınan ürün içinde yer alan ‘Dakika Kazan Kartı’ndan çıkan şifreyi 4533’e gönderen HP kullanıcıları 60 TL/150 dakika ‘Haftalık Konuşma Paketi’ kazanıyor.

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, okulların açılış döneminde duyurduğu bu iki kampanyayla, hem öğrencilere uygun maliyetlerle bol bol baskı alma imkanı sağlıyor, hem de yeni HP yazıcılarından kazanacakları dakikalarla bol bol konuşturuyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir