SMK Radyo Yayında!

SMK_Radyo

Sosyal Medya Kulübü Radyosu; Türkiye ve global anlamdaki sosyal medya haberlerinin zengin içerikleriyle birlikte sosyal müzik haberlerine de dokunuşlar yaparak müziğin keyifli tadını sizlere sunuyor…

Dünya müziğinin nabzını tutarak, çeşitli konserler, sanatçılar, etkinlikler, vizyondaki filmler, kültür – sanat  haberlerinin  yanı sıra diğer pek çok alandaki anlık gelişmeleri ve güncel haberlerin tümünü SMK Radyo her saat başı dinleyicilerle paylaşıyor.

‘En Sosyal Radyo’ sloganıyla yola çıktığımız ve bambaşka renklerle donattığımız web sitemiz  smkradyo.sosyalmedyakulubu.com.tr  ‘yi hemen ziyaret edin, bu farkı sizler de tadın!

Sizler artık,  www.sosyalmedyakulubu.com.tr  ‘da dünyanın en önemli gelişmelerini takip ederken, SMK Radyo sayfası üzerinden birbirinden zengin içerikli müzik listeleri sayesinde de keyifli dakikalar geçireceksiniz.

SMK Radyo yeni başladığı yayın hayatıyla, sizlere hem sosyal medya gündeminin hem de dünya müziğinin en popüler taraflarını oluşturan zengin bir menü sunuyor.

SMK Web Sitesi, SMK Dergi ve SMK TV sonrasında yayın hayatına radyo serüveniyle de ortak olan Sosyal Medya Kulübü Radyo, sizler için en doğru adres olacak…

@SMKRadyo  #Twitter  hesabı üzerinden bizlere her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Nice başarı serüvenlerine ortak olabilme temennisiyle!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir