SolidWorks 2012 İşleri Yönlendirecek Tasarım Çözümleri Sunuyor

Lider CAD Yazılımının 20. Sürümü, SolidWorks Tasarımcı Topluluğuna 200 den Fazla Yeni İşlev Sağlıyor

İstanbul, 12 Eylül 2011 Dassault Systèmes SolidWorks Corp. (DS SolidWorks), kullanıcıların daha verimli bir şekilde çalışmasına olanak tanıyan ve ürün geliştirme sürecinin tamamında daha iyi tasarım kararları almaları için gereksinim duydukları verileri onlara sağlayan kapsamlı 3D tasarım çözümü Solidworks®2012’yi tanıttı.

SolidWorks 2012’nin avantajları, montaj ve çizim özellikleri, yerleşik simülasyon, tasarım maliyetlendirme, yönlendirme, resim ve animasyon oluşturma ve ürün veri yönetimi gibi alanlarda tasarım ekiplerini her gün olumlu yönde etkileyecek çeşitli geliştirmelerden oluşuyor.

SolidWorks 2012’deki 200 iyileştirme, tasarımda yenilikçiliği ve tasarım ekibi üretkenliğini destekleyerek tasarımcıların işini şu konularda kolaylaştırıyor:

  • En sık kullanılan tasarım işlevlerini otomatikleştirme;
  • Daha etkili bir iş akışı için performans ve kaliteyi artırma;
  • Daha hızlı tasarımlar için ürün geliştirme süreçlerini temelden değiştirme;
  • Yaratıcılık ve verimlilik için işbirliği ve ekip bağlantısı desteğini artırma.

SolidWorks Türkiye Bölge Satış Yöneticisi Murat Tüzüm, ürün geliştirme sürecinde tasarımcıyı adım adım yönlendiren yeni sürümün tasarım alışkanlıklarını değiştirmeye başladığını ifade ederek şu konulara dikkat çekti:

“SolidWorks 2012, 3D CAD dünyasında köklü bir değişimin habercisi olarak gündeme geldi. Tasarımcı ve mühendislerin, tek başlarına veya takım halinde çalışmalarında onlara müthiş bir destek sağlayan bu yazılımın sezgisel teknolojisi ve kullanıcıyı yönlendirme araçları, modern tasarım ortamını yeniden tarif ediyor. Kullanıcılara sunduğu 200’ü aşkın yenilik ile tasarım aşamasındaki ürünlerin pazarla buluşma sürecini inanılmaz ölçüde kısaltan SolidWorks 2012’nin tasarımcı ve mühendislere yepyeni bir ilham kaynağı olduğu kanısındayım.”

Arkadaşlarınızla Paylaşın

SolidWorks 2012’den yararlanabilecek arkadaşlarınız varsa onları canlı seminerlerimizden birine katılmaya teşvik edin: http://www.solidworks.com/launch/find-a-seminar.htm

Ya da şu önerilen Tweet’ler ile Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz:

SolidWorks hakkında daha fazla bilgi için www.solidworks.com ve www.solidworks.com.tr web adreslerine başvurulabilir.

Dassault Systèmes SolidWorks Corp.

Dassault Systèmes SolidWorks Corp., milyonlarca mühendis ve tasarımcıya yardımcı olan yenilikçi 3B yazılım çözümleri ile dünyada lider Dassault Systemes S.A. şirketidir. DS SolidWorks yazılımları, ürün tasarımı, simülasyon, yayıncılık, veri yönetimi ve çevresel etki değerlendirmesi gibi alanlardaki derin ve sezgisel deneyimiyle haklı bir üne sahiptir. SolidWorks teknolojisi ve yazılımları hakkında daha fazla haber, bilgi ve sunuma erişmek için, web sitesi (www.solidworks.com) ziyaret edebilir veya 0 800-693-9000  no’lu telefon aranabilir.

Dassault Systèmes

3D yazılımlar ve Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) çözümleri alanında dünya lideri olan Dassault Systemes, 8 ülkede 100 binin üzerinde müşterisi için değer üretmektedir. 1981’den itibaren 3D yazılım pazarının öncüsü olan Dassault Systemes, konseptinden bakımına ve geri kazanımına kadar ürünlerin yaşam döngüsüne üç boyutlu (3D) vizyon kazandıran ve bu çerçevede endüstriyel süreçlere destek veren PLM uygulamaları ile hizmetlerini geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Dassault Systemes portföyü, sanal ürün tasarlamak için kullanılan CATIA–3D mekanik tasarım için SolidWorks  çözümü-; sanal üretim amaçlı –DELMIA sanal test için -SIMULIA küresel ve paylaşımlı yaşam döngüsü yönetimi –ENOVIA ile gerçek yaşam deneyimlerini online ortamda üçüncü boyuta taşıyan 3DVIA adlı ürünlerden oluşmaktadır.

Dassault Systèmes’in hisseleri Euronext Paris borsasına kote edilmiştir (#13065, DSY.PA) Daha fazla bilgiye http://www.3ds.com/ web adresinden erişilebilir.

SolidWorks, Dassault Systemes SolidWorks Corporation’ın ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markasıdır. Diğer marka ve ürün isimleri, bunlara sahip şirketlerin ticari markalarıdır. © 2011 Dassault Systèmes SolidWorks Corp.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir