Sonos BU 250 ile Müzik Her Yerde

Resmin orijinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Çoklu ortam digital müzik sistemi Sonos yeni müzik sistemi BU 250’yi Türkiye’de satışa sundu. Kablosuz çok oda müzik sistemlerinde dünyanın lider üreticilerinden biri olan Sonos, yeni BU 250 müzik sistemi ile eskisinden daha uygun fiyata daha gelişmiş teknolojiyi sizlere sunuyor.Sonos, elinizdeki kontrolör ile bütün dijital müzik arşivinizi, evinizin her yerinden kontrol edebileceğiniz ilk kablosuz ve çok odalı müzik sistemidir.

Sevdiğiniz müzikleri yatak odanızdan bahçenize kadar evinizin her  yerinden dinleyebilirsiniz, bunun için duvarları yıkmaya veya yeniden elektrik tesisatı döşemenize gerek yok.   Sonos renkli ekran dokunmatik kontrolör ile aynı şarkıyı farklı odalarda veya farklı şarkıları farklı odalarda dinleyebilirsiniz.  Elinizde kablosuz çok yönlü Sonos kontrolörüyle, bütün dijital müzik arşivinizi, internet radyolarını dinleyebilir,  tüm on-line müzik sitelerine üye olabilir ve hatta çok sevdiğiniz CD’lerinizdeki ve mp3 çalarlarınızdaki parçaları bile kullanabilirsiniz.

Resmin orijinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Yeni Sonos BU 250, Zone Player 90 (ZP 90), Zone Player 120 ( ZP 120) ve Controler 200 ( CR 200 )’den oluşmaktadır.  Bu paketle siz müzikseverler evlerinin 2 odasında müzik dinlemeye başlayabileceksiniz.

Sadece kontrolörünüzü elinize alın, hemen bir oda ve şarkı seçin, ve dinlemeye başlayın.

KDV Dahil Perakende Satış Fiyatı ;  999 Euro

Bilgi için ; SFRKD

Tel   : 0212 257 75 00

Faks : 0212 265 91 56

www.sfrkd.com

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir