Sony, Resistance 3’ün dünya lansmanına üç hafta kala özel hediyeli ön siparişleri almaya başladı

Sony, oyun otoriteleri tarafından 10 üzerinden 9’dan yüksek bir  puan alacağı iddia edilen Resistance serisinin en iyisi olması beklenen ve dünya lansmanı 7 Eylül’de gerçekleştirilecek olan Resistance 3 için ön sipariş taleplerini toplamaya başladığını duyurdu. FPS (First Person Shooter) türünün en iyi örneklerinden biri olan Resistance 3 oyununun 3D ve PlayStation Move desteği ile PlayStation®3 tutkunlarıyla buluşmasına sadece üç hafta kaldı.

(13.08.2011 – İstanbul) – İlk çıkışı ile oyunseverlerin kalbini kazanmayı başaran, FPS (First Person Shooter) türünün en iyi örneklerinden biri olan Resistance, şimdi de serinin üçüncü oyunu ile çok da iddialı bir şekilde geliyor. 7 Eylül 2011’de dünya lansmanı yapılacak Resistance 3, oyun otoriteleri tarafından 10 üzerinden 9’dan yüksek  bir puan ile taçlandırılmayı ve dünya çapında rekor satış adetlerine ulaşmayı hedefliyor. Resistance 3, bu güçlü hedefler ile 7 Eylül’e hazırlanırken, Sony de Resistance 3’ü bekleyenlere özel Resistance 3 kupa hediyesi ile  ön siparişleri toplamaya başladığını belirtiyor. 1957 Amerika’sında geçen serinin üçüncü oyununda, ikinci oyunun bittiği zamanın dört sene ilerisinde bulacak oyuncular kendilerini. Chimera ırkı dünyayı ele geçirmiştir ve insanlık yer altında saklanmaktadır. Dünyayı kurtarmak için bir şans doğmuştur. Çıkılan bu yolculuk sadece ailemizi değil tüm dünyanın kaderini değiştirebilecektir.

Ön siparişleri hem online satış kanallarından hem de mağazalardan yapabilirsiniz

Ön sipariş en son 5 Eylül’e kadar, tüm elektronik marketlerde ve D&R, Overgame ve Sony Centre’larda hem online kanaldan hem de mağazalar üzerinden yapılabiliyor. Özel kupa hediyesi ile Resistance 3 139 TL’ye satın alınabiliniyor. Bütün bu Resistance 3 Paketi de 7 Eylül’de siz oyun severlerle buluşuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.facebook.com/playstationturkiye ve 444 SONY

Resistance 3 Tanıtım Filmi için:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rPpJfuA4-5U

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir