Sony SMP-N200 Network Media Player online dünyayı evinize getiriyor

Sony herhangi bir TV’yi Internet TV’ye dönüştüren yeni ürünü Sony SMP-N200 Network Media Player’ı tanıttı. Film, müzik ve fotoğraf gibi multimedya içeriği HD kalitesinde 3 boyutlu olarak sunan Sony SMP-N200 Network Media Player USB ve Wi-Fi bağlantısı ile diğer cihazlardaki içeriği de oynatabiliyor.

Yaşam büyük ekranda daha eğlenceli
Sony kanepenizin rahatlığı ile web’i keşfedebileceğiniz yeni medya oynatıcısı SMP-N200 Network Media Player’ı tanıttı. On-demand ve online filmlerle HD ve 3D olarak yeni bir eğlence deneyimi vaat eden SMP-N200 Network Media Player ile TV ekranının tüm alanında fotoğraflar ve videolar izlenebiliyor. SMP-N200 Network Media Player güçlü teknik özellikleriyle herhangi bir TV’yi Internet TV’ye dönüştürürken, yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Daha önce gördüğünüz hiç bir şeye benzemeyen web
İnternet entegrasyonu ile güçlendirilmiş SMP-N200 Network Media Player TV’nizi ve gözlerinizi web’in en iyilerine açmanızı sağlıyor. Kaçırdığınız TV programlarını yakalayan ürün, web tarayıcı kullanarak favori web sitelerinizi ziyaret etmenize de olanak sağlıyor. İzlediğiniz TV programı ya da filmleri Facebook™ ve Twitter™‘da anında paylaşabileceğiniz SMP-N200 Network Media Player, uyumlu cihazlarda 3D içeriği görüntüleme desteği de sunuyor (*1).

Oturma odanızı tamamlayacak şekilde küçük boyutlarda ve şıklıkta, ve online resimleri destekleyecek teknolojilere sahip olan SMP-N200 Network Media Player, eğlenceyi doğrudan oturma odanıza getiriyor.

Her şeyi kesintisiz bir şekilde birbirine bağlar
Kolay kurulumu sayesinde yerleşik Wi-Fi veya Ethernet kablosu ile Internet’e bağlanan SMP-N200 birkaç saniye içinde çalışıyor. Kullanıcısını kablolarla uğraşmak zorunda bırakmayan SMP-N200 online eğlence dünyasına hızlı erişim sağlıyor.

USB veya Wi-Fi yoluyla diğer cihazlarla bağlantı kuran SMP-N200 DLNA® desteği sayesinde uyumlu cihazlardaki multimedya içeriğe de erişebiliyor. Sony Tablet (*2), Android akıllı telefonlar ve iPhone için geliştirilen ücretsiz bir yazılım sayesinde SMP-N200 uzaktan kumanda olarak da kullanılabiliyor. Sony tabletlerle uyumlu çalışan SMP-N200, tabletteki içeriği de oynatabiliyor.

TV’niz ile ne yapabileceğinizi düşünün

Konu ile ilgili açıklama yapan Sony Avrupa Ev Ses Video İş Birimi Genel Müdürü Anthony Koustelos şöyle konuştu: “SMP-N200 Network Media Player, insanların evde eğlenme deneyimini değiştirecektir. Internet TV ile eğlenmek herkes için çok kolay bir yol. Medyanın akış hızı ve kalitesinin sıklıkla iyileştirilmesi ile, ayrı bir eğlence cihazına gerek olmaksızın TV ekranınızda online kanalların, müziğin ve filmlerin sınırsız dünyasını keşfedebilirsiniz”.

 (*1) Bir 3D TV gerektirir ve lokasyona bağlıdır
(*2) Daha fazla detay için lütfen Sony Tablet basın bültenine bakınız.

iPod, iPhone ve iPod touch, Apple Inc.’in tescilli markalarıdır. Android, Google Inc. tescilli markasıdır. Bu markanın kullanımı Google’ın iznine tabidir.

Sony SMP-N200 Network Media Player, 2011 Ekim ayı itibarı ile satışa çıkacak. Satış tarihi, ülkeler arasında değişiklik gösterebilir.

 

Önemli Teknik Özellikler
SMP-N200 Network Media Player· Internet ve kablosuz ev ağına kolay bağlanmak için dahili Wi-Fi,

· Internet Picture Enhancer yoluyla daha kaliteli online videolar,
· Precision Cinema HD Upscaling ile HD kalitesine yakın resimler,
· Web tarayıcı ile internette sörf (gömülü video veya müzik desteklenmez).
· USB yoluyla kişisel içerik paylaşımı,
· HD dosya formatları desteği ile kolay USB oynatımı,
· Video, ses ve fotoğraf akışı için DLNA® desteği,
· HDMI® ve komponent video çıkış yuvaları ile her tipten TV’ye bağlantı imkanı,
· Uzaktan kumanda olarak kullanılması amacıyla Sony Tablet, Android akıllı telefon, iPhone veya iPod Touch için ücretsiz uygulama,
· Tek tuşla Sony Tablet’ten SMP-N200’e medya içeriği aktarımı,
· SMP-N200 Network Media Player’ın 3 saniyede açılmasını sağlayan Quick Start modu,
· XrossMediaBar™ menüsü ile kolay dolaşım,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir