Sosyal Medya Kulübü TV Programı

smk_31052014

Sosyal Medya Kulübü TV programı geleneksel medyada yayın hayatına başlıyor.

Sosyal Medya Kulübü her Cumartesi saat 13:15'de Dijital Medya ve Pazarlama Uzmanı Furkan Lüleci'nin moderatörlüğüyle D-Smart, Tivibu, Teledünya, Turksat ve Karasal yayınla Kanal t aracılığıyla evlerinize konuk oluyor. Bunun yanı sıra, 'sosyalmedyakulubu.com.tr' web sitesi üzerinden de canlı olarak izlenme imkanı sunuluyor.

Son yıllarda yeni medyanın kazandığı yüksek ivmeyle birlikte dijital medya her geçen gün yeni bir ivme kazanıyor. Geliştirilen mobil uygulamalardan, hayatı kolaylaştıran sosyal medya projelerine kadar dijital çağ hayatın her alanında.

Bu bağlamda Sosyal Medya Kulübü geleneksel medyayla dijital medyanın güçlerini birleştiriyor. Değişim geleneksel medyayla başladı, dijital medyayla yoluna devam ediyor.

smk_tv_programi

Program konsepti; güncel sosyal medya haberlerinden ortaya çıkan yeni mobil uygulamalara, sosyal medya projelerinden kullanıcılara yeni deneyimler katacak farklı içeriklere kadar bir çok konuyu ele alıyor. Bunun yanı sıra bilişim teknolojileri, e-ticaret ve dijital pazarlama metodları da dikkat çeken diğer konular arasında.

Program konukları, sosyal medya sektörünün ileri gelen yazar ve uzmanları gibi portföylerden oluşuyor.

Sizler de her Cumartesi günü saat 13:15'de kahvenizi yudumlarken Sosyal Medya Kulübü'nü izleyebilir, sosyal kalma yolunda bir adım daha atabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Kulübü TV Programında bu hafta;

“Ünlülerin Sosyal Medya Kullanımı” konusu ele alınıyor. Posta Gazetesi Yazarı Uğur ALKAPAR ve Likeable Istanbul Sosyal Medya Uzmanı Serkan ESKALEN konuk oluyor.

Furkan Lüleci'nin sunumuyla Sosyal Medya Kulübü Cumartesi günü saat 13:15'de Kanal t ve http://sosyalmedyakulubu.com.tr/'de canlı yayında olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir