Tchibo ile Renkli Çözümler

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Tchibo 1 Nisan’da sizlere “Renkli Çözümler” sunuyor!

Tchibo’nun “Renkli Çözümler” teması ev işlerinin üstesinden tek başınıza gelebilmeniz için birbirinden pratik ürünler sunuyor. Ev temizliği, ufak tefek tadilat işleri ve evinizde kendi düzeninizi yaratmanıza yardımcı olacak daha birçok ürünü içeren bu tema, tüm hanımların ve evde tadilat işleriyle uğraşmayı seven beylerin dikkatini çekecek.

Yer bezleri, temizlik fırçası, çok amaçlı mop, mop başlıkları gibi ürünler temizlik yaparken; buharlı ütü, dikiş kutusu, kıyafet bakımı yaparken; 5’li alet seti, pil test cihazı gibi ürünler ise diğer ev işlerinizde size pratik çözümler sunacak. Bu ürünlerin en çekici yanları ise canlı renk ve desenleri!

“Renkli Çözümler” temasının kırmızı ve çiçek motifli ürünleri ev işlerini kolaylaştırarak, size neşeli ve renkli çözümler sunacak ve ev işlerini keyifli hale getirecek. Çok kısa bir sürede  tüm işlerinizin üstesinden geldikten sonra kendinizi ödüllendirmeniz için daha çok vaktiniz olacak.

“Renkli Çözümler” ürünlerini görmek isteyen herkesi 1 Nisan’da

Tchibo satış noktalarına bekliyoruz…

İşte her adımda başka bir dünya sunan Tchibo’nun, “Renkli Çözümler” temasından bazı  ürünler;

5’li alet seti: 28,95 TL

Temizlik Terliği: 19,95 TL

Microfaser temizlik mopu: 19,95 TL

Ürün görsellerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

www.willardgroups.com/istanbul

Tchibo Hakkında

Tchibo, 1949 yılında posta ile kahve satmak gibi yenilikçi bir fikirle kurulmuş ve bugün dünyanın 4. büyük kahve üreticisi konumuna gelmiştir. Kahvenin yanı sıra periyodik olarak değişen kaliteli tema ürünleri de satan Tchibo,  dünya çapındaki 1300 mağazası ve kendisini sürekli geliştiren dinamik yapısıyla, müşterilerine alışılmışın dışında bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır.

Tchibo mağazalarında kişisel tüketime uygun öğütülmüş kahve, hazır kahve ve çekirdek kahvelerin satıldığı bölüm, alışveriş yorgunluğunu Tchibo’nun nefis kahvelerini yudumlayarak atmak isteyenler için coffee bar bölümü ve mevsimsel özellikler, sezon değişimleri ve özel günlere göre düzenlenlenen farklı konseptlerde 3 ayrı bölüm bulunmaktadır.  Bu farklı bölümlerin mağazada atılan her adımda değişerek 3 boyutlu ilerleme sırasında da, zamansal olarak değişen temalardaki ürünlerin başkalaşması, “Her adımda, başka bir dünya” hissini yaşatmaktadır.

Tçhibo, Türkiye’de, İstanbul’da ilk mağazasını açtığı 2005 yılından itibaren müşterilerinden gördüğü yoğun ilgi ile bugün 12 farklı ilde, 37 mağaza ve 17 corner ile faaliyet göstermektedir.  Tchibo, aynı zamanda on-line satış yapan tchibo.com.tr internet sitesi ile de hizmet vermektedir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir