Teknoloji Devi SATURN Şimdi de Marmara Forum‘da

Marmara Forum’un gözdesi olacak Saturn, 31 Mart Perşembe günü kapılarını özel kampanyası ile açacak.

Türkiye’de ilk mağazasını 2009 yılında Forum İstanbul, Bayrampaşa‘da açan, geçtiğimiz hafta da 9000 metrekare alanı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji mağazası ünvanını alan Saturn Demirören İstiklal mağazasını teknoloji severlerle buluşturan Saturn, şimdi de 3. mağazasını Marmara Forum Bakırköy’de açıyor.1961 yılında Köln’de ilk mağazasını açan Saturn, Avrupa’da, Türkiye ile birlikte toplam 13 ülkede 200’ü aşkın mağazasıyla, “teknoloji keyfini yaşamın bir parçası haline getirmek”, iddiasını sürdürüyor. Teknoloji tutkunlarının adresi Saturn‘un Forum Marmara mağazası, 31 Mart 2011 Perşembe günü sabah saat 08:00’de özel açılış kampanyası ile kapılarını açacak.

Bu açılış kaçmaz…

En yeni teknolojiyi, uygun fiyatlarla ve en iyi müşteri hizmeti ile sunacak olan, toplam 6000 metrekare alana yayılan Saturn Marmara Forum mağazasında, 45 bini aşkın ürün teknoloji severlere sunulacak.

‘Yaşasın Cimrilik’ sloganıyla hesabını bilen tüketiciler ile buluşan Saturn Marmara Forum, açılışa özel kampanyası ile de iddiasını bir kez daha ortaya koyacak. Televizyon’dan bilgisayara, cep telefonundan beyaz eşyaya, küçük ev aletlerinden navigasyona kadar binlerce ürün, özel kampanyalı fiyatı ile Saturn raflarında yerini alacak.

Ekrem Kurt Bulvarı E-5 yolu üzeri Bakırköy’de yeni açılacak Marmara Forum ‘da yerini alan Saturn, Bakırköy bölgesinin teknoloji merkezi olacak.

Konsepti tamamen tüketicilere beğendiği ürünleri deneme, tecrübe etme, yakından inceleme fırsatı vermek üzere hazırlanan mağazada, 7’den 70’e herkes dilediği ürünü bulma ve karşılaştırma imkanı edinecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir