Teknoloji ile sanat Media Markt’larda bir arada

“TÜRKİYE’NİN İLK ELEKTRONİK FOTOĞRAF SERGİSİ” MEDIA MARKT’LARDA

Türkiye’deki 16 mağazası ile dünya markalarını en kaliteli hizmet, en bol ürün seçeneği ve en düşük fiyatlarla müşterilerine sunan elektronik ürün mağazalar zinciri Media Markt, Nasuh Mahruki’nin Everest’e tırmanışından görüntülerin yer aldığı “Türkiye’nin ilk elektronik fotoğraf sergisi” ile, mağazalarında bu sefer de, teknoloji ile sanatı birarada sunuyor.

AKUT’un kurucusu profesyonel dağcı Nasuh Mahruki’nin “Kendi Everest’inize Tırmanın” adlı yeni kitabının tanıtımı ve imza günü, ilk olarak 5 Kasım 2010 Cuma akşamı Beşiktaş Fulya Media Markt’ta gerçekleşti.

Fulya Media Markt tarafından düzenlenen tanıtım kokteylinde bir ilke imza atılmış olundu. Nasuh Mahruki’nin Everest tırmanışından görüntülerinin, Fulya Media Markt içerisinde bulunan 256 ekranda tamamen elektronik olarak sergilenmesi ile, Türkiye’nin ilk elektronik fotoğraf sergisi konukların beğenisine sunuldu.

Kendi Everest’inize Tırmanın” isimli yeni kitabını konuklar için imzalayan Nasuh Mahruki, “herkesin kendisi için bir Everest’i, herkesin kendi zirve hedefi olmalı. Benim Everest yolumda ilklere ulaşmak da vardı. Media Markt ile burada buluştuk. Yeni kitabım ile, teknoloji ile sanatı biraraya getirmek ayrı bir heyecan veriyor. Kitabım, Media Markt’larda aynı anda hem teknoloji hem de sanat severler ile aynı anda buluşacak” dedi.

Sanat ve cemiyet dünyasından birçok ünlü isiminde davetli olarak katıldığı sergide elektronik olarak toplam 137 fotoğraf sergilendi.

“Türkiye’nin ilk elektronik fotoğraf sergisi” ünvanını alan sergi, Fulya Beşiktaş Mağazası’nın ardından, 6 Kasım Cumartesi günü Beylikdüzü Media Markt mağazasında, 7 Kasım Pazar günü Güneşli ve Merter Media Markt mağazalarında, 13 Kasım Cumartesi Ümraniye ve Kozyatağı Media Markt mağazalarında, 14 Kasım Pazar günü ise Pendik Media Markt mağazasında teknoloji ve sanat severler ile buluşacak.

Tüm İstanbullular, “Türkiye’nin ile elektronik fotoğraf sergisini” Media Markt mağazalarında belirtilen tarihlerde, saat 10:00 – 22:00 arasında ücretsiz olarak takip edebilecekler.

Ayrıca bu tarihlerde, Nasuh Mahruki Media Markt müşterilerine “Kendi Everest’inize Tırmanın” isimli yeni kitabını imzalayacak, onlarla sohbet etme fırsatı yakalayacak.

Türkiye’deki 16 mağazası ile, dünya markalarını en bol ürün seçeneği, en iyi hizmet kalitesi ve en düşük fiyatlarla müşterilerine sunan Media Markt mağazalarının adreslerine www.mediamarkt.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir