Teknoloji ve çocuk resimlerle buluştu. Media Markt’ın teknoloji dünyası, çocukların resimleriyle daha da renklendi

1000’DEN FAZLA ÇOCUK MEDIA MARKT’IN RESMİNİ ÇİZDİ

Avrupa’nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt’ın, 23 Nisan nedeniyle düzenlediği “Çocuk Gözüyle Media Markt Resim Yarışması”na, tüm Media Markt mağazalarından çocukların ilgisi çok yoğundu. 1000’den fazla çocuğun resimleri arasından biri Media Markt mağazalarında satışa sunulacak hediye kartlarının yeni tasarımı olarak tüm teknoloji severlerle buluşacak.

14-19 Nisan 2011 tarihleri arasında Türkiye genelindeki 17 Media Markt mağazasında gerçekleşen ve 1000’den fazla çocuğun katıldığı “Çocuk Gözüyle Media Markt Resim Yarışması”, 20-22 Nisan 2011 tarihleri arasında yapılacak oylama ile sonuçlanacak.

“Çocuk Gözüyle Media Markt Resim Yarışması”nda, Sony ve Nintendo’nun katkıları ile, her mağazada birinciye; Nintendo 3D S, ikinciye; Sony taşınabilir DVD oynatıcı, üçüncüye ise; Sony MP3 çalar hediye edilecek.

23 Nisan 2011 tarihinde ise, her bir Media Markt mağazasında saat 16:00’da gerçekleştirilecek törende, kazanan çocuklara Mağaza Müdürleri tarafından hediyeleri takdim edilecek.

Ayrıca, Media Markt Türkiye yönetimi tarafından birinci seçilecek resim, Media Markt mağazalarında satışa sunulacak hediye kartlarının yeni tasarımı olarak tüm teknoloji severlerle buluşacak.

ÇOCUKLAR, MEDIA MARKT İÇİN HAYAL GÜCÜNÜ ZORLADI

Sadece velileriyle birlikte Media Markt’a gelen ilköğretim 1. – 5. sınıf öğrencilerinin katıldığı aktivitede çocuklar, mağazalarda kendileri için hazırlanan özel bölümde hayal gücünün sınırlarını zorladı.

Gönüllerince renkli pastel boyalarla Media Markt’ın kendilerine çağrıştırdığı resmi yapan çocuklar arasında, zaman ilerledikçe rekabet arttı. Her Media Markt mağazasında, büyük ciddiyet ve özenle yaptıkları resimleri teslim eden çocuklar arasında mağaza müşterilerinin oyları ile yapılan oylamada, en beğenilen ilk üç resim belirlendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir