“Teknolojiye Üçüncü Köprü” Marmara Forum Saturn Açılıyor!

Marmara Forum’un yeni gözdesi Saturn, 6000 bin metrekarelik mağazasının kapılarını, 45 bin yeni ürünle 31 Mart Perşembe günü sabah saat 08:00’de yine özel ve iddialı kampanyası ile açacak.

Forum İstanbul Bayrampaşa‘da 2009 yılında Türkiye’ye merhaba diyen Saturn, geçen hafta açtığı Türkiye’nin en büyük teknoloji mağazası Saturn Demirören İstiklal’in ardından, şimdi de üçüncü teknoloji köprüsünü Marmara Forum Bakırköy’de açıyor. 6000 metrekare alana yayılan Saturn Marmara Forum’da 45 bini aşkın ürün teknoloji severlere sunulacak.

1961 yılında Köln’de ilk mağazasını açan Saturn, Avrupa’da, Türkiye ile birlikte toplam 13 ülkede 200’ü aşkın mağazasıyla, “teknoloji keyfini yaşamın bir parçası haline getirmek” iddiasını sürdürüyor. Teknoloji tutkunlarının adresi Saturn‘un Forum Marmara mağazası, 31 Mart 2011 Perşembe günü sabah saat 08:00’de yine özel açılış kampanyası ile kapılarını açacak.

Media-Saturn Türkiye CEO’su Nuri Topatan, Saturn Marmara Forum’un açılışı nedeniyle yeni mağazada düzenlediği basın toplantısında “Türkiye’de, ilk teknoloji köprümüzü 2009 yılı Ekim ayında yine bir Forum AVM’de, Forum İstanbul Bayrampaşa’da açmıştık. İkinci teknoloji köprümüzü ise iki hafta önce bildiğiniz gibi Demirören İstiklal’de açtık. Türkiye’nin en büyük teknoloji mağazasını ülkemizin bir anlamda kalbinin de attığı Beyoğlu’na kazandırdık. Üçüncü teknoloji köprümüzü ise Saturn Marmara Forum’da açıyoruz” dedi.

Yalnızca üç mağaza ile 20 bin metrekare

Topatan, “İstanbul’daki üçüncü köprünün nereye yapılacağı tartışıla dursun biz üçüncü teknoloji köprüsünü tamamladık. 6000 metrekarelik bu üçüncü mağazamız ile birlikte İstanbullular neredeyse iki futbol sahası büyüklüğünde toplam 20 bin metrekareyi aşkın alanda hizmet alıyor olacak. Sadece üç Saturn mağazamız ile bu büyüklüğe ulaştık” diye konuştu.

On binlerce ürün bir arada

Tüketicinin teknoloji alışverişinde güvenilir teknoloji devlerine gitmek istediğini, her üründen birer tane değil on binlerce adedin bulunduğu teknoloji marketlerini tercih ettiğini vurgulayan Topatan, şöyle konuştu:

“Tüketici alternatif görmek, karşılaştırma yapmak istiyor. Bunun için de kapı kapı dolaşmak istemiyor. Biz Saturn olarak, teknoloji müşterisinin gözüne hitap ediyoruz, teknolojiyi hissetmesini gözü ile görmesini eli ile dokunmasını sağlıyoruz. Her ürün grubundan bir adet değil binlercesini tüketicinin beğenisine sunuyor, seçim zevki veriyoruz.“

Saturn Marmara Forum Mağazası’nın inovatif tedarikçi standları ile donatıldığını, en son teknoloji ürünlerinin, en yeni standlarda sergileneceğini anlatan Topatan, “Dünya markası, 45.000 adetten fazla ürün raflarımızda yer alıyor. Bu özenin aynısını tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza da gösteriyoruz. Onlar da ürünlerinin sadece bir kısmını değil birçoğunu, farklı modellerini, Saturn’e özel hazırlanan sergileme alanlarında teknoloji severlerle buluşturuyorlar” dedi.

Nuri Topatan

Bir ayda 200 kişi için yeni istihdam yaratıldı

Saturn olarak sadece Mart ayında, 200 kişiden fazla yeni istihdam yarattıklarına dikkat çeken Topatan, şu değerlendirmeyi yaptı: “Teknolojideki yeni gelişmeler, yeni ürünler, genç nüfus, değişen ihtiyaçlar ve beklentiler, Türkiye’de teknoloji marketleri pazarının daha da büyüyeceğini garanti ediyor. Teknolojiye ve bilişime duyulan merak sayesinde Türkiye’deki teknoloji perakendeciliği hızla büyüyor. Teknolojiyi en iyi kullananlar her zaman kazanacak. En yeni teknolojilere en cimri fiyatlar ve en iyi hizmet kalitesi ile sahip olmak için bütün teknoloji severleri Saturn mağazalarına bekliyoruz.”

Yine kaçırılmayacak özel kampanya

‘Yaşasın Cimrilik’ sloganıyla hesabını bilen tüketiciler ile buluşan Saturn Marmara Forum, açılışa özel kampanyası ile iddiasını bir kez daha ortaya koyacak. Televizyondan bilgisayara, cep telefonundan beyaz eşyaya, küçük ev aletlerinden navigasyona kadar binlerce ürün, özel kampanyalı fiyatı ile Saturn raflarında yerini alacak.

Ekrem Kurt Bulvarı E-5 yolu üzeri Bakırköy’de yeni açılacak Marmara Forum‘da yerini alan Saturn, Bakırköy bölgesinin teknoloji merkezi olacak.

Konsepti tamamen tüketicilere beğendiği ürünleri deneme, tecrübe etme, yakından inceleme fırsatı vermek üzere hazırlanan mağazada, 7’den 70’e herkes dilediği ürünü bulma ve karşılaştırma imkânı elde edecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir