Teknosa, teknoloji meraklıları için 2 yeni hizmete daha imza attı


Teknosa, teknoloji meraklıları için 2 yeni  hizmete daha imza attı.
Teknosa’dan 2 yeni adres…
Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa’nın ShiftDelete.Net ekibi ile birlikte hazırladığı e-dergi uygulaması SDN Teknosa Magazin yayına başladı. iPad uygulaması olarak iTunes üzerinden ulaşılabilen e-dergiye aynı zamanda http://www.teknosa.com/sdnteknosamagazin adresinden de erişmek mümkün. Teknosa’nın teknoloji meraklıları için hazırladığı ve yayına aldığı bir diğer yenilik  ise piyasaya yeni çıkan teknoloji ürünleri ve teknolojiye ilişkin merak edilen konularla ilgili uzman yorumlarının ve videolarının yer aldığı bilgi platformu. Teknosa resmi internet sitesinde yayına başlayan programa  http://www.teknosa.com/teknohaber adresinden ulaşılabilecek.

“Herkes için teknoloji” diyen Teknosa, teknoloji tutkunlarının ilgisini çekecek hizmetlere imza atmaya devam ediyor. Teknosa ve ShiftDelete.Net ekipleri tarafından hazırlanan e-dergi SDN Teknosa Magazin ve Donanım Haber ekibiyle birlikte hazırlanan  yeni teknoloji ürünlere ilişkin uzman yorumlarının ve teknoloji ile ilgili terimlerin videolarla aktarıldığı bilgi platformu “TeknoHaber” yayına başladı.

İçeriği ve interaktif uygulamaları ile Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan e-dergi SDN Teknosa Magazin, teknoloji alanında en son gelişmeler, yeni ürünler hakkında detaylı bilgiler, ürün incelemeleri ve yeni çıkan oyunlar gibi teknolojiyi yakından takip edenlerin ilgisini çekecek zengin bir içeriğe sahip.

Bilgisayar kullanıcılarının http://www.teknosa.com/sdnteknosamagazin adresinden ulaşabileceği e-dergi, iPad ortamında interaktif uygulamaları ile birlikte bire bir aktarılıyor olması ile Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. iPad kullanıcıları uygulamaya iTunes’tan http://itunes.apple.com/app/sdn-magazine/id445812455?ls=1&mt=8 bağlantısından ulaşabilecekler. e-dergi çok yakında iPhone ve Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen uygulamaları ile de yayına başlayacak. Bu sayede SDN Teknosa Magazin çok geniş bir kullanıcı kitlesine bir çok farklı platformdan ulaşıyor olacak.

Teknosa’nın online bilgi platformu “TeknoHaber” yayında…

Teknosa’nın uygulamaya aldığı bir diğer hizmet ise yeni teknoloji ürünleri ile ilgili uzman yorumlarının ve videolarının yer aldığı bilgi platformu. Teknoloji ile ilgili merak edilen sorulara Teknosa eğitim uzmanları tarafından hazırlanan soru-cevap videoları ve ürünler hakkında detaylı bilgi veren uzman yorumlarına ilişkin videoların yer aldığı uygulama Donanım Haber editörlerinin katkıları ile hazırlandı.

Teknosa’nın hayata geçiridiği bu yeni platform http://www.teknosa.com/teknohaber adresinden ziyaret edilebiliyor. Ayrıca http://www.teknosa.comürün detay sayfalarından da erişilebilecek inceleme videoları ile tüketiciler ürün hakkında daha ayrıntılı bilgiye daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilecek.

TEKNOSA Hakkında

Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji perakendeciliği sektöründe; elektronik, bilişim, iletişim, kişisel bakım ve optik alanlarında satış ve pazarlama platformu oluşturmak  üzere, Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulmuştur. Teknosa, konusunda uzman 3000’in üzerinde çalışanıyla teknoloji alanında en doğru ürünü, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek tüketicilere sunmayı hedefleyen bir perakende zinciridir. Türkiye’de teknoloji perakendeciliğinde hizmet veren ilk ve en yaygın mağaza zinciri olan Teknosa, 70 ilde 260 mağazası ile hizmet vermektedir. Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabildikleri Teknosa mağazalarını, yılda 60 milyonu aşkın müşteri ziyaret etmektedir. Teknosa, Uluslararası Standardizasyon Örgütü (International Standardization Organization–ISO) tarafından oluşturulan kalite yönetim standardı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir. Teknosa hakkında ayrıntılı bilgiye http://www.teknosa.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir