Terra Militaris açık beta testi bugün değişik etkinliklerle başlıyor

Şimdi hükmetme veya hükmedilme zamanı; web tabanlı MMORTS şimdi herkese açık.

Lider ücretsiz online oyun yayıncısı ve gPotato.eu oyun portalının operatörü Gala Networks Europe, çok yakında yayınlayacağı web tabanlı oyunu Terra Militaris’in bugün İngilizce, Fransızca, Almanca ve Lehçe dillerinde open beta teste açılacağını bildirmekten büyük bir mutluluk duyar. Gerçek zamanlı stratejiye, doğal kaynakları yönetme ve bir imparatorluk kurup ona yönetmeye ilgili herkesi http://en.terra-militaris.gpotato.eu adresinde kayıt olmaya ve bu heyecanı tatmaya davet ediyoruz.

Oyuncular tarihte yer alan en büyük medeniyetlerden olan Roma, Mısır, Pers, Çin arasından birini seçtikten sonra vahşi zamanlardan derebeyliğe ve daha sonra imparatorluğa doğru beş değişik dönemden geçerek zirveye doğru ilerleyecekler. Bir çok stratejik alanda uzmanlaştıktan, kuvvetli ordular ve muazzam ittifaklar kurduktan sonra oyuncular dünyanın hakimi olma hedefine daha da yaklaşacaklar.

Terra Militaris tarihi MMORTS oyun oynanışını en gelişmiş Flash grafiklerle geliştirip, hem PC hem de Mac formatlarında oynanabilir heyecan dolu bir web tabanlı oyundur. Tarayıcı oyunlarına yeni bir standart getiren Terra Militaris Avrupa’lı oyuncuların indirme veya aylık ücret ödemelerine gerek kalmadan yeni bir oyun tecrübesi edinmelerine imkan tanıyor.

Gala Networks Europe CEO’su Hyun Hur şöyle yorum yapıyor: “ Geçen ay düzenlenen kapalı beta testinden sonra Terra Militaris’in kapılarını herkese açmasından ve web tarayıcısı üzerinden böyle şahane bir RTS’yi oyunseverlerin beğenisine sunmasından büyük bir heyecan duyuyorum. Eminim ki oyuncular Snail Game’in teknolojisinin gelişim safhasında ve oyun mekaniğinde hiçbir ücret kısıntısına gitmeden web tarayıcı üzerinden oynanabilen böylesine üstün bir oyun geliştirmesinden etkileneceklerdir.

Terra Militaris açık beta olarak gPotato.eu oyun portalında herhangi bir indirme ve üyelik ücreti gerektirmeden yayındadır. Oyunu oynamak için kullanıcılar sadece web tarayıcıları üzerinden kayıt olarak bir kaç saniye içinde oyuna girebilir. Daha fazla bilgiye http://terra-militaris.gpotato.eu ve Terra Militaris Youtube Kanalı http://www.youtube.com/terramilitaris adreslerinden ulaşabilirsiniz.

kaynak: http://www.kurumsalhaberler.com

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir