Terra Militaris kapalı beta çok yakında

Web tabanlı MMORTS bugünden itibaren kapalı beta test kayıtlarına başlıyor.

Önde gelen free-to-play online oyun yayıncısı Gala Networks Europe yakında yayınlanacak olan web tabanlı oyunu Terra Militaris’in çok yakında kapalı beta teste gireceğini kıvançla duyurur.

Potensiyel oyuncular http://en.terra-militaris.gpotato.eu adresinden kalitesini ispat etmiş browser oyun stüdyosdu Snail Game tarafından üretilmiş gPotato.eu’nun en son oyununun kapalı beta testine kayıt olabilirler. Kapalı beta testi 27 Eylül’de başlıyacak ve 10 gün boyunca oyunu ve server kapasitelerini test etmek için mevcut olacak.Terra Militaris tarihi MMORTS oyun oynanışını en gelişmiş Flash grafiklerle geliştirip, hem PC hem de Mac formatlarında oynanabilir olacak. Browser oyunlarına yeni bir standart getiren Terra Militaris Avrupa’lı oyuncuların download veya aylık ücret ödemelerine gerek kalmadan yeni bir oyun tecrübesi edinmelerine imkan tanıyor.

Gala Networks Europe CEO’su Hyun Hur şöyle yorum yapıyor: “ Terra Militaris gPotato.eu için büyük ölçüde heyecanlı bir oyun ve oyunun kapalı beta test safhasına yaklaşmasından dolayı büyük bir keyif duyuyoruz. Web tabanlı oyunlar hızlı bir şekilde MMO’lar arasında öne çıkmakta ve kayıtlanan şanslı oyuncuların her türlü flash destekli web tarayıcıda oynanabilen Snail Game kalitesini taşıyan oyundan etkileneceğine inanıyorum. Hangi imparatorluğun yükselip, hangi imparatorluğun düşeceğini görmeyi kapalı beta testi başladıktan sonra büyük bir heyecanla bekliyoruz. Bu yüzden bütün RTS ve strateji oyuncularını kayıt olmaya bekliyoruz!

Terra Militaris 2010’un sonlarına doğru gPotato.eu oyun portalinde herhangi bir download ve üyelik ücreti gerektirmeden yayında olacak. Oyunu oynamak için kullanıcılar sadece web tarayıcıları üzerinden kayıt olarak bir kaç saniye içinde oyuna girebilecek. Daha fazla bilgi yakın zamanda http://terra-militaris.gpotato.eu adresinde mevcut olacak.

kaynak: http://www.kurumsalhaberler.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir