Toprak Holding Ofis Çözümlerinde Toshiba Elektromak’ı seçti

Toprak Holding eskiyen makine parkının yenilenmesi amacıyla ofis çözümlerinde yeni arayışında Toshiba Elektromak’ı seçti. Toshiba Elektromak Toprak Holding için oluşturdukları makine parkında 2011yılı konsepti için üretilmiş gelecekteki ihtiyaçları karşılayabilecek ürünleri ve ofis verimliliğini ön plana çıkaran ofis çözümlerini seçti.

 Toprak Holding grubu bünyesindeki eskiyen makine parkı teknolojik ve performans olarak yetersiz kaldığı için,  yeni arayışında Toshiba Elektromak’ın sunduğu çözümlerde karar kıldı ve alımını bu yönde gerçekleştirdi. Toshiba Elektromak Kurumsal İlişkiler Müdürü Rakel Pinhas Mesulam Toprak Holding’e sundukları sistemden geleceği karşılayabilecek teknolojiye sahip, ofis verimliliğini ön plana çıkaran  özelliklerde bir makine parkı şeklinde bahsederken. “Müşterimize bu çözümü toplam sahip olma maliyeti çerçevesinde ‘kurumsal müşteri’ statüsünde bu sistemi başlattık dedi. Sistem  Finansal kiralama sistemi içerisinde  tüm satış sonrası hizmetleri, hizmet kalitesini ve süratini kapsayacak anlaşma  kopya başı statüsünde hizmet verecek.

12 ayda sonuçlanan projede Toshiba  marka ve modelde İstanbul Terminali’nde 9, Türkiye çapında toplam 21 sayıda çok fonksiyonlu baskı makinesi bulunuyor.

Toprak Holding İthalat ve Satın Alma Sorumlusu Münevver Alcay,  Toshiba Elektromak’ın kendilerine sunduğu çözümle ilgili olarak şunları söyledi:

“Bugüne kadar bildirdiğimiz talep ve beklentilerimiz Elektromak tarafından değerlendirilmiştir.

Satış sonrası sağlanan destek, teknik servis hizmeti; gerek hız, gerek verimlilik ve kalite açısından beklentilerimizi karşılamıştır. Herhangi bir sorun ile karşılaştığımızda Toshiba Teknik Servisi ortalama 12-24 saatlik süre içinde istediğimiz çözümü sağlamaktadır. Bu hizmeti  şirket içindeki tüm birimlerde aynı şekilde vermektedirler.

Servis çağrılarımızda; ne zaman gelineceği konusunda bilgilendirilmekte ayrıca  telefon görüşmelerimizde personelin yaklaşım ve nezaketini başarılı bulmaktayız.

Bundan dolayı  bir kez daha Elektromak’a teşekkür ediyoruz.”

Toshiba Elektromak’ın Toprak Holding’e sunduğu makine parkında bulunan makinelerin özellikleri arasında, bugün ve gelecekte ihtiyaçları karşılayabilecek renkli tarama, fotokopi, printer, scanner, farklı formattaki doküman çeşitlerini hızlı tarama ve arşivleme imkanı sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir