Toshiba Canvio Basics Taşınabilir Sabit Disk

Canvio_Basics_2TB_01

2 TB’a kadar farklı kapasite seçeneklerine sahip olan Canvio Basics Taşınabilir Sabit Disk; verilerinizi, müziklerinizi, fotoğraflarınızı depolamak ve gittiğiniz her yere taşımak için mükemmeldir. Dahili darbe sensörü ve pil ömrünü uzatan Ramp Loading teknolojisi özellikleriyle bu taşınabilir depolama çözümü, size, tüm gerekli belgelerinizi, dijital içerik ve değerli anılarınızı güvende tutmanın gönül rahatlığını veriyor. Canvio Basics, yazılım yüklenmesine gerek kalmadan Microsoft® Windows® ile kullanıma hazır. Aynı zamanda bir önceki donanım üzerinde bulunan geleneksel bağlantılarla da kullanılabiliyor.

Canvio_Basics_2TB_03

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Genel Müdürü Aytaç Biter, “Tüketiciler günlük yaşamlarında, dijital verilerini aktarabilmek için daha hızlı ve kapsamlı çözümler arıyorlar. Biz tüketicilerimizin içeriklerini korurken bunu yapabilmeleri için sürekli yeni yollar geliştirmeye çalışıyoruz. Tüketiciler ev sınırları içerisinde basit bir yedekleme sunan çözümlerin çok ötesinde çözümler arıyor, Canvio Basics taşınabilir sabit disk, verilerini hareket halindeyken bile güvenli bir şekilde saklamak isteyenler için mükemmel bir çözüm” dedi.

Canvio_Basics_2TB_04

Canvio Basics taşınabilir sabit disk, 500GB, 1TB ve 2TB’lık modelleriyle ve herhangi bir zamana ait olmayan klasik siyah mat gövdesi ile pazara sunuluyor. Microsoft® Windows® 8.1, 8 ve 7 ile uyumlu olan Canvio Basics, 5Gb/s ve üzeri aktarım hızına ve 2 yıllık garanti süresine sahip.

Canvio_Basics_2TB_beauty

Özellikler

·     Kapasite: 2 TB’a kadar

Arayüz: USB 3.0

Aktarım Hızı: 5 Gb/s’e kadar

Ortalama Arama Süresi: 12 dk

Cache Bellek: 8MB

  • Boyut:
  • 500GB/1TB: 119 mm (D) x 79 mm (G) x 15 mm (Y)

2TB: 119 mm (D) x 79mm (G) x 20.5 mm (Y)

Renk: Siyah

Ağırlık: 240g max

İçerik

  • Toshiba Canvio Basics taşınabilir sabit disk
  • USB 3.0 Kablo (USB 2.0 ile uyumlu)
  • Hızlı Kurulum Rehberi

2Yıl Sınırlı Garanti Süresi

Sistem Gereksinimleri 2

  •  Microsoft® Windows® 8.1, 8, 7,
  • USB 2.0 ya da USB 3.0 Port Uyumlu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir