TOSHIBA Elektromak, Yılın 2. Bayi Toplantısını Düzenledi

Elektromak, 4-6 Temmuz tarihleri arasında düzenlediği 2011 yılının 2. Bayi Toplantısında, Türkiye’deki ekonomik büyümenin çok üzerinde seyreden satış performansını da kutladı.

Toshiba Türkiye tek yetkili distribütörü ELEKTROMAK, yılın ikinci bayi toplantısını 9-11 Temmuz tarihleri arasında İstanbul POINT Hotel’de gerçekleştirdi.

Ülke çapında örgütlü kırk iki yetkili bayinin katılımı ile gerçekleşen toplantıya Toshiba Elektronik Görüntüleme Sistemleri Genel Müdürü Yoshıda MINORU ile Ortadoğu Operasyonları Koordinatörü Pradeep KUMAR’ın yanı sıra  diğer üst düzey Toshiba yöneticileri de katıldılar.

Toshiba’nın 20011 yılı stratejik uygulama planı olan “TRANFORMASYON” programının detaylarının ele alındığı toplantıda,  doküman yönetim hizmetleri adı altında; kurumların doküman üretim, arşivleme, tedarik, servis ve güvenlik hizmetlerini tek elden sağlanmasına yönelik sistemler dikkat çekti.

Toshiba’nın Barkod, Kiosk ve POS Sistemleri ile MFP (Çokfonksiyonlu ofis cihazları) ürünlerinin bir araya gelmesi sonucunda oluşacak sinerjinin kurumlar nezdinde yarattığı uçtan uca tek elden verimli çözümler toplantının diğer dikkat çeken odak noktası idi.

Toshiba’nın 2011 yılı ilk altı ayı içinde kazandığı MFP ürünlerine ait  DMO (Devlet Malzeme Ofisi) ihaleleri ve diğer BÜYÜK Müşteri projeleri ile oluşan performansın Türkiye’deki rekor ekonomik büyüme oranlarının çok üstünde bir değere ulaştığı yönündeki sunumlar katılımcıların motivasyonunu yükseltti.

Dünyadaki en kıdemli Toshiba distribütörü olan ELEKTROMAK tarafından organize edilen toplantı yetkili bayilik ağına yeni katılan yedi bayinin tanıtımı ve gala yemeği ile sona erdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir