Trend Micro İle Mobil Virüsleri Daha Cihazınıza Bulaşmadan Yakalayın

TMM_Box Shot_Front

Trend Micro’nun yeni mobil güvenlik çözümleri mobil cihazlardaki zararlı yazılımları engelleyebilen ilk çözüm olma özelliğiyle veri güvenliğinde çığır açıyor. Trend Micro Mobile Security, mobil cihazlarınızdaki zararlı yazılımları tarayıp engelleyerek üstün bir veri güvenliği sağlıyor.

İnternet ve veri güvenliğinde küresel çözüm sağlayıcı Trend Micro, Android ve iOS platformları için üstün güvenlik sunan Mobile Security ürününü duyurdu. Mobile Security Android telefonlarla birlikte iPhone, iPad ve iPod Touch için güvenlik çözümlerini içeriyor.  Trend Micro Mobile Security, Android ve iOS platformlarındaki herhangi bir uygulama cihaza indirilmeden önce tarayıp içindeki zararlı yazılımları ortaya çıkartan sektördeki tek güvenlik çözümü. Mobile Security, kötü amaçlı web sitelerini engellemek için Trend Micro Smart Protection Network altyapısını kullanıyor. Mobile Security bu altyapı sayesinde tüm tehditlerden anında haberdar oluyor ve yazılımını güncel tutuyor.

Çocuklarınızı mobil tehditlerden koruyun

Bunun yanında çocuğunuzun mobil cihazını güvenlik altına almanız için gereken tüm özellikler de Mobile Security’de mevcut. Güçlü ebeveyn denetimleri ve yaşa dayalı sınırlamalarla uygunsuz web sitelerini filtreliyor. Ayrıca çocuğunuzun cihazı kaybetme riskine karşı uzaktan kilitleme, silme, SIM kart koruması, yer belirleme ve alarm çaldırma gibi özelliklerle cihazınızı ve kişisel bilgilerinizi koruma altına alabiliyor.

Mobile Security Facebook’a özel gizlilik tarayıcısıyla ayarları ve geliştirme önerilerini kontrol ederek Facebook’taki gizliliğinizi koruyor. Trend Micro Mobil Uygulama İtibarı teknolojisi ile tüm uygulamaları tarayarak casus yazılımları algılıyor.

Performansınızı artırın

Trend Micro Mobile Security bellek ve CPU kullanımını optimize ederek mobil cihazlarının pil ömrünü uzatıyor ve daha hızlı çalışmasını sağlıyor. Ayrıca cihazdaki her uygulamanın geçmiş kayıtlarını görüntüleyerek silmek istediklerinizi seçmenize ve ardından tek bir dokunuşla silmenize olanak sağlıyor. 3G/4G, WiFi, Bluetooth gibi özellikleri kullanılmadığı zaman otomatik kapatarak performansı artırıyor.

Trend Micro Akdeniz Ülkeleri Genel Müdürü Yakup Börekcioğlu ise “Mevcut tüm mobil güvenlik çözümleri herhangi bir mobil uygulama cihaza indirilip kurulduktan sonra zararlı yazılımlara karşı tarama yapabiliyorlar. Trend Micro Mobile Security ise gelişmiş tehdit tanıma algoritması sayesinde tüm zararlı mobil uygulamaları telefonunuza indirmeden önce tarayabiliyor. Bu üstün güvenlik özelliği sistem düzenleyici özelliğiyle birlikte kullanıldığında Trend Micro Mobile Security sayesinde mobil cihazlarda tam bir verimlilik sağlanıyor” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir