Tunçmatik’ten Akıllı Telefonlara Yeni Şarj Çözümü: Minicharge 2000 Powerbank

MiniCharge-All

Tunçmatik, Çantanızda Ve Cebinizde  Rahatlıkla Taşıyabileceğiniz Yepyeni Minicharge 2000 Powerbank İle Priz Arama Derdinize Çözüm Sunuyor.

Türkiye’nin 46 yıllık enerji çözümleri markası olan Tunçmatik, Minicharge 2000 model ürünüyle neredeyse her gün yaşadığınız şarj sorununu ortadan kaldırmayı hedefliyor. Tunçmatik Minicharge 2000, depolanmış enerjiyi kullanarak mobil cihazlarınızı dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde şarj edebilmenin rahatlığını sunuyor.

Tunçmatik Minicharge 2000, sahip olduğu güvenilir ve dayanıklı 2000mAh’lık Li-ion bataryası ile 1-2 saat arasında şarj edebiliyor. Siyah, beyaz, turuncu, kırmızı, mavi ve yeşil olmak üzere 6 farklı renk seçeneği bulunan kompakt tasarımlı ürün, pil şarj durumunu gösteren 4 adet mavi LED’e sahip. Ürün ayrıca, sahip olduğu aşırı akım, aşırı voltaj, düşük voltaj, aşırı sıcaklık ve kısa devre koruma özellikleri ile hem kendisini hem de değerli mobil cihazlarınızı koruma altına alıyor.

Minicharge 2000 Powerbank, Türkiye’nin önde gelen; bilişim dağıtıcıları, teknoloji mağazaları ve yapı marketlerinde bulunuyor.

Ürün Fiyatı

35,00 TL (KDV Dahil)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir