Turkcell Superonline’dan Norton Güvenliğinde Fiber İnternet

TSOL_Pazarlama_Direktoru_Nevra_Duru

Güvenli İnternet Günü’nde Turkcell Superonline ile “Süper Güvenlik”

Turkcell Superonline’ın hızlı ve kaliteli fiber internet bağlantısından yararlananlar, virüslere karşı da Symantec ürünü Norton Internet Security güvencesine sahip oluyor. Turkcell Superonline aboneleri Norton Internet Security ürününe 12 ay boyunca aylık 5 TL karşılığında sahip olabiliyorlar.

Türkiye’yi dünya ile aynı anda fiber internetle tanıştıran Turkcell Superonline, internet kullanıcılarının her gün yeni sanal tehditlerle karşılaştığı günümüzde, hızlı ve kaliteli internet bağlantısını güvenlikle bir araya getirmeye büyük önem veriyor. Bu kapsamda Turkcell Superonline fiber internete abone olanlar, Norton Internet Security paketine 12 ay taahhütle aylık sadece 5 TL karşılığında sahip oluyor.

Norton Raporu’na göre 2013 yılında siber suç mağdurlarının kişi başına mali kaybının 309 doları bulduğu ülkemizde Norton güvenliğinde fiber internet keyfini sürmek isteyenlerin tek yapmaları gereken, https://webislem.superonline.net adresinden Turkcell Superonline Online İşlem Merkezi’ne giriş yaparak Online Mağaza’yı ziyaret etmek.

“Hem içerik hem veri güvenliği önemli”

Turkcell Superonline Pazarlama Direktörü Nevra Duygu Duru, günümüzde internetin her yaştan insanın hayatında önemli yer tuttuğuna işaret ederek, hem bireylerin hem de toplumların gelişmesi için büyük fırsatlar barındıran sanal dünyanın bazı tehditler de içerdiğini kaydetti.

Duru, “Bugün, tüm dünyada özellikle çocukların zararlı içeriklerden korunmasına yönelik çabalar açısından büyük önem taşıyan “Güvenli İnternet Günü” kutlanıyor. Türkiye’de 2011 yılında uygulanmaya başlanan güvenli internet hizmeti ile bu konuda mesafe katettik. Güvenli internetin diğer bir yüzünü ise cihazlarımızın ve verilerimizin virüs ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korunması oluşturuyor. Turkcell Superonline olarak Norton işbirliği ile müşterilerimize ışık hızında internet hizmetimizden yararlanırken en uygun koşullarla cihazlarını ve kişisel bilgilerini güvence altına alma fırsatı sunuyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir