Turkcell’den Sevgililer Günü’ne özel GENÇ VINN Çıkartmaları

Genç VINN alanlar, Sevgililer Günü’ne özel tasarlanmış çıkartmalarla VINN’larını kendileri tasarlayarak, sevdiklerine hediye edebilecekler. Ayrıca 3 ay süresince sadece 39 TL’ye her ay 8 GB internet, 500 SMS ve 100 şarkı hediyesi kazanacaklar…

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, genç olan ve her zaman genç kalan müşterileri için 12 farklı kişiliğe bürünebilen “Genç VINN”ı Turkcell İletişim Merkezleri, anlaşmalı zincir mağazalar ve Turkcell Satış Noktaları’ndan 15 Mart tarihine kadar özel kampanya ile sunuyor. Şimdi de Sevgililer Günü’ne özel tasarlanmış sınırlı sayıdaki Sevgili VINN çıkartmaları ile isteyenler kendilerine ve sevdiklerine benzetecekleri Genç VINN’lara sahip olabilecekler. Genç VINN alanlar bu sayede kendi VINN’larını tasarlayarak sevdiklerine hediye etme fırsatı bulacaklar ve onlara istediği her yerden Turkcell 3G hızıyla internete bağlanma fırsatı sunacaklar.

İki kat fazla internet kullanımı ve sürpriz hediyeler

Turkcell müşterileri Genç VINN’ı ilk üç ay 4 GB yerine 8 GB internet kullanım hediyesi ile birlikte KDV ve ÖİV dahil ayda 39 TL’ye 24 ay kontratlı teklifle alabilecek. Turkcell’liler, ilk 3 ay 4GB yerine 8GB internet kullanımının yanı sıra, yine üç ay süresince her ay Genç VINN’larıyla kullanabilecekleri  500 SMS ile ceplerine indirebilecekleri 100 şarkı hediyelerine de sahip olacak. “Genç VINN” kampanyası, 15 Mart 2010 tarihine kadar devam edecek.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir