Türkiye Bedük’ü MEDIA Markt’ta İlk Kez 3D İzledi

Media Markt’ta Teknolojide yine bir ilk…

Albümleri ve sahne performanslarıyla Türkiye’de daha önce yapılmayanı yaparak müzikseverlerin beğenisini kazanan Bedük’ün ülkemizde ilk kez çekilen 3D video klibi, teknolojinin tek adresi Media Markt’ta tanıtıldı

Dans müziğine kazandırdığı farklı sound ve enerjik yorumuyla kitlelerin sevgilisi haline gelen Bedük’ün yeni albümü FUL ve ilk defa 3D olarak çekilen klibi,  Türkiye’de teknoloji denince öncelikle akla gelen adres Media Markt’ın Beşiktaş Fulya mağazasında gerçekleşen bir etkinlikle 14 Mayıs Cumartesi günü tanıtıldı.

Bedük, yeni albümü FUL’ün ilk klibini Türkçe olarak seslendirdiği Ful Animasyon şarkısına çekti. 3D klibin mağaza içinde tüm ekranlardan aynı anda gösterilmesi, izleyenlere görsel bir şölen yaşattı.

Türkiye’nin ilk yeni nesil 3 boyutlu klibi olan Ful Animasyon, dövüş ve dans koreografileri ve Hollywood filmlerini andıran görüntüleriyle dikkat çekiyor. Dört günde tamamlanan ve görüntü yönetmenliğini Michael Krautter, yönetmenliğini ise Yalçın Kılıç’ın üstlendiği klipte Bedük’e manken Katerina Giannaoglou eşlik etti.

Dünya markası ortalama 50.000 ürünü en iyi hizmet kalitesi, en bol seçenek ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunan Media Markt Beşiktaş Fulya mağazası, Bedük’ün 3D klip ve albüm tanıtımı ile, sanatı ve teknolojiyi biraraya getirmeye devam ediyor.

Media Markt Beşiktaş Fulya mağazasının adresine www.mediamarkt.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir