Türkiye’nin 17’nci, Adana’nın 2’nci Media Markt’ı 8 Nisan Cuma Günü Kapılarını Açıyor!

Financial Times Gazetesi tarafından yapılan araştırmaya göre, 30 Avrupa ülkesi içerisinde “yatırım potansiyeli en yüksek il” seçilen Adana’da, Türkiye’nin 17’nci, Adana’nın 2’nci Media Markt’ı, 8 Nisan 2011 Cuma günü, Adana Optimum Alışveriş Merkezi’nde açılıyor.

Dünya markalarını, en bol seçenek, uygun fiyatlar ve en kaliteli hizmet anlayışı ile ziyaretçilerine sunan Avrupa’nın dev teknoloji market zinciri Media Markt, Türkiye’deki 17’nci, Adana’daki 2’nci mağazası Media Markt Adana Optimum’u teknoloji severlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.Adana’daki ilk mağazasını Mart 2009’da M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde açan Media Markt, Financial Times Gazetesi tarafından yapılan araştırmaya göre, 30 Avrupa ülkesi içerisinde “yatırım potansiyeli en yüksek il” seçilen Adana’ya, ikinci yatırımı ile geliyor.

Adanalılar’ın gösterdiği büyük ilgiden güç alan Media Markt, Adana Optimum Alışveriş Merkezi’nde yer alan ikinci mağazasında, toplam 4.430 metrekarelik alanda 50.000 çeşit dünya markası ürünü teknoloji severlere sunacak. Adanalı teknoloji severler, kapı kapı gezmeden ürünleri karşılaştırabilecek, ihtiyacı olan tüm teknoloji tek çatı altında bulabilecek.

Açılışa özel kampanya…

Kapılarını 8 Nisan Cuma günü sabah saat 10:00’da açacak olan, yoğun katılımın beklendiği Media Markt Adana Optimum’un açılışında, tüm Adanalı teknoloji severler, birçok ürüne kampanyalı fiyatlar ile sahip olabilecek.

Cep telefonunda, notebooklara, beyaz eşyadan, küçük ev aletlerine, LCD televizyonlara kadar birçok ürün, Adana Optimum Media Markt mağazasında kampanyalı fiyatları ile Adanalılar’ın yüzünü güldürecek.

“Media Markt ile, teknoloji perakendeciliğindeki rekabet kızışıyor”

Türkiye’de ilk mağazasını 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açan Media Markt, daha sonra sırasıyla Eskişehir, Mersin, İstanbul Beylikdüzü, Ankara’daki 2 mağazasıyla hizmet ağını hızla genişletti. 2008 yılının Kasım ayında İstanbul’daki mağaza sayısını 3’e çıkaran Media Markt, aynı yıl Bursa mağazasını da açtı. Media Markt, 2009 yılında Adana, Güneşli 212, Merter, İzmir, Pendik Pendorya, Ankara Kentpark, Beşiktaş mağazalarının, 2010 yılının Ekim ayında ise Bursa Anatolium mağazalarının açılışı ile Türkiye’deki toplam mağaza sayısını 16’ya yükseltti.

8 Nisan 2011 tarihinde açılacak Media Markt Adana Optimum mağazası ile Türkiye’deki mağazası sayısını 17’ye ulaştırarak olan Media Markt, teknoloji perakendeciliğindeki iddiasını ortaya koymaya devam edecek.

“Media Markt, müşterilerini kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla buluşturmaya devam ediyor”

Dünya markalarını, en bol seçenek, uygun fiyatlar ve en kaliteli hizmet anlayışı ile ziyaretçilerine sunan Avrupa’nın dev teknoloji market zinciri Media Markt mağazalarında, televizyon ve görüntü sistemlerinden Hi-Fi ses sistemlerine, fotoğraf makineleri ve kameralardan film DVD, müzik CD, bilgisayar oyunları ve konsollara, bilgisayar ve cep telefonlarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar birçok ürün çeşidi ile tüketicilerle buluşuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir