Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alan Eurobank Tekfen, Bilgi İşlem altyapısını baştan aşağıya yeniledi

Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alan Eurobank Tekfen, Bilgi İşlem altyapısının tamamını yeniledi. Bu kapsamda bağlı bulunduğu EFG Group’a da örnek teşkil eden Eurobank Tekfen, müşterilerine daha gelişmiş bir teknoloji ile hizmetlerini sunacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Eurobank Tekfen Bilgi Teknolojilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Soner Ersoy, başarılarını doğru iş birlikleri ile sağladıklarını söyledi. Projeyi dokuz ay süren yoğun bir çalışma sürecinde başarı ile tamamladıklarını belirten Ersoy, “Bankamızın büyüme hedefleri içerisinde, teknolojiye önem verilmesi gerektiğinin bilinci ile yeni sistemi hayata geçirdik. Bu yenilenmenin ardından, Bilgi İşlem altyapı sistemimiz daha da güçlendi.” şeklinde konuştu.

Eurobank Tekfen, Web Sitesini de Yeniden Yapılandırdı.

Altyapı yenileme çalışmaları ile birlikte bankanın web sitesini de yenilediklerini belirten Ersoy, “Eurobank Tekfen internet sitesi, yeni nesil bilgi teknolojileriyle donatılan yeni tasarımıyla, geçtiğimiz günlerde hizmete girdi. “Kullanıcı Dostu” web sitesi anlayışını “Kobi Dostu” web sitesi olarak yeniden yapılandırdık. Sitenin içeriğini tamamen Eurobank Tekfen ekibi yönetiyor. Eurobank Tekfen müşterileri “www.eurobanktekfen.com” adresinde bulunan yeni internet sitesinde online şubeden tüm işlemlerini kolayca yapabilecek” dedi.

Mobil uygulamalara olanak tanıyan, hızlı, esnek, estetik ve en önemlisi güvenliği artırılmış yeni teknolojik altyapısı ile “www.eurobanktekfen.com” müşterilerinin tüm bankacılık ihtiyaçlarını zaman kaybetmeden karşılıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir