Türkiye’yi high-end ses sistemler ile tanıştıran SFRKD

sfrkd

SFRKD

Ses Getiren SistemlerTürkiye’yi high-end ses sistemler ile tanıştıran SFRKD, 20 yılı aşkın bir süredir başta Harman Kardon ve B&W grup şirketleri gibi dünyanın önde giden firmalarının tek yetkili Türkiye temsilcisidir.Birçok önemli markanın temsilciliğini başarıyla yürüten SFRKD’nin meraklılarına sunduğu markalardan bazıları şunlar; Acappella, AKG, AMX, Autopatch, B&W, Classe, Harman Kardon, I-Merge, JBL, Kimber Kable, Mark Levinson, Revel, Lexicon, Rotel, Sonos…

Akıllanan Mekanlar SFRKD, Türkiye’nin en akıllı mekanlarını (konutlar, işyerleri, oteller, universiteler vb) tasarlayan grupların başında geliyor. Kontrol ve otomasyon teknolojisinde dünya lideri AMX’in Türkiye tek yetkili temsilcisi olan SFRKD, özel elektronik sistem tasarımı ve gelişkin kontrol sistemleri uygulamalarında eksiksiz bir hizmet sunuyor. SFRKD, genel kontrol sistemleri üzerine ses ve görüntü uygulamalarını entegre eden Türkiye’deki öncü kuruluşlardan biri.

Değer Yaratan Bakış Açısı

Yaşama tat katmak… Mekanları canlandırmak… Keşfedilmiş teknolojileri kullanarak, keşfedilmemiş değerler yaratmak… SFRKD bu amaçla insanların karşısına çıkıyor.Amacı doğrultusunda;temsil ettiği ürünleri Türkiye’de en iyi şekilde tanıtmayı, en doğru şekilde potansiyel müşterilerine ulaştırmayı,müşterilerinin beğenisini, memnuniyetini kazanmayı,herhangi bir mekan için gereken ses ve görüntü sistemleri, otomasyon ile ilgili tüm ihtiyaçları tek çatı altında çözmeyi,teknolojilerdeki yenilikleri ilk öğrenen olup piyasayı bilgilendirmeyi,birçok yeniliği müşterilerine sunan ilk firma olmayı,her zaman çözüm odaklı olmayı,müşterilerinin hayallerin gerçeğe dönüştürmeyi ilke edinmiştir.

SFRKD’nin Sunduğu Hizmetler

SFRKD ekibi, mimari proje aşamasından başlayarak binanın kullanıcıya teslim edildiği ana kadar hizmet sunar. Teslim sonrası kullanıcının taleplerine göre gerekli modifikasyonları yaparak, yaşam kalitesinin sürekliliğini sağlar.

Proje Hizmetleri.
Mimari proje aşamasında, akıllı mekan yaratılmasına yönelik alt yapı projesi hazırlanır. Bu proje, müteahhit firmanın ayırdığı bütçeye bağlı olarak, tam otomasyon ya da sınırlı otomasyon alt yapısını barındırır. SFRKD tarafından hazırlanan alt yapı projeleri, gelecekteki teknolojik gelişmelere uygundur.

Sistem Tasarımı.
SFRKD binalarda kullanılacak tüm sistemler konusunda marka bazlı uyumluluk onayı verir. Bazı sistemleri de distribütörlüğünü yaptığı dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanarak oluşturur. SFRKD’nin bilgi bankasında halen Türkiye pazarında kullanılan tüm sistemlere ilişkin veriler bulunduğu için, mimarın ya da mekan sahibinin her hangi bir markayı seçmesi otomasyon uygulamalarını engellemez.

Yaygın Sistemlere Uyum.
Türkiye’de yaygın olarak ısıtma-soğutma ve aydınlatma projelerinde yer alan Honeywell-loan ve Siemens-instabus sistemleri SFRKD tarafından entegrasyon içine alınabilir. Bunun dışında t10/100/1000 bazlı kablolu network ve 802.11bg kablosuz network uygulamaları da entegrasyon içinde yer alır.

Katkılarından dolayı Derya Doğu’ya teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir