Üstün İşlemci Performansı ile Hızlı ve Akıllı SONY Xperia M2

XperiaM2_5

Xperia ailesine yeni katılan Sony Xperia M2, sınıfının en iyi akıllı telefon kamerasına ve en geniş qHD ekranına sahip en ince 4G akıllı telefon kategorisinde yerini aldı. Hem tek hem de çift SIM kart ile kullanıcılarıyla buluşan Sony Xperia M2, Türkiye’de 999 TL’den satışa sunuldu.

Kendi sınıfında dünyanın en ince 4G akıllı telefonu olan Sony Xperia M2, uygun bir fiyatla yüksek kalitede teknolojiyi kullanıcılara sunuyor. Sony’nin premium akıllı telefon serisinde yer alan OmniBalance tasarımı, ultra hız işlemcisi ve geniş qHD ekranı çok yönlü olağanüstü bir performans ortaya çıkarıyor. Ayrıca Sony Xperia M2’nin akılı sosyal kamera ve müzik uygulamaları da etkileyici bir eğlence deneyimi sağlıyor.

XperiaM2_4

En iyi kalitede mükemmel görüntüler

Sony Xperia M2, sınıfının en yüksek çözünürlüğe sahip kamerası etkileyici Exmor RSTM 8MP kamerası ile Autoscene Recognition ve HDR özellikleriyle bir arada sunuyor. Sony’nin Cyber-shot fotoğraf makinelerinde ortaya koyduğu fotoğraf uzmanlığını ve teknolojisini kullanan Sony Xperia M2, hayatınızın en güzel anlarını olağanüstü bir kalitede yaşamanız için mükemmel bir seçenek. Xperia’nın akıllı sosyal kamera uygulamaları olan Social Live, Timeshift burst ve Picture Effect ile Sony Xperia M2’nin 8MP kamerası kullanıcılara tüm kamera özelliklerinin keyfini sürmesine yardımcı oluyor. Sony Xperia M2 ayrıca kameranın vizöründen doğrudan benzersiz ve sorunsuz bir deneyim elde etmek amacıyla, Vine, V1 Sports ve FX Guru gibi akıllı sosyal  kamera uygulamalarını da indirebilme olanağı sağlıyor.

XperiaM2_2

Hız ve performans bir arada

Sony’nin ekran ve kamera teknolojilerindeki uzmanlığını kullanılarak geliştirilen sınıfının en geniş 4.8” qHD ekranı üzerinde Sony Xperia M2 ile eğlencenin keyfini sürebilirsiniz. Kendi sınıfında dünyanın en ince 4G akıllı telefonu olan Sony Xperia M2, ultra hızlı Qualcomm® Snapdragon™ 400 işlemciyi 1,2 GHz dört çekirdekli CPU ve 4G LTE bir araya getirerek, hızlı performans sunuyor. Ayrıca içinde STAMINA Mode 3.0 ile 2300mAh batarya yer alıyor.

Çift SIM ile seçim yapmak kolay

Sony Xperia M2, tek ya da çift SIM kart olarak iki versiyon ile satışa sunuluyor. Sony’nin en yeni nesil çift SIM kart teknolojisini içerisinde barındıran çift SIM kart versiyonu zincir mağazalarda, tek SIM kart versiyonu ise operatörlerde tüketiciler ile buluşuyor. Sony Xperia M2’nin Çift SIM kart versiyonunda, her iki SIM kart için ayrı ayrı telefon çalma sesi ayarlayabilir ve herhangi bir arama yapmadan ya da SMS göndermeden önce iki kart arasında kolayca geçiş yapılabiliyor. Ayrıca Sony’nin çift SIM yönetim teknolojisi, kullanıcıların her iki SIM’i de aktif tutmalarını ve görüşme yaparken bile diğer SIM’e gelen hiçbir aramayı kaçırmamanızı sağlıyor.

XperiaM2_8 (1)

Sony Xperia M2’nin en mükemmel partneri: Smartband

Tek dokunuşla NFC veya Bluetooth® üzerinden telefonunuza bağlanarak egzersizlerden, sosyal hayatınıza, uyku anınızdan, eğlenceye kadar hayatınızı kaydeden SmartBand de Xperia M2’nin en iyi partneri oluyor. Akıllı yaşamın yeni adı SmartBand, uyku düzeninizi takip ediyor ve uyku döngünüze göre yeterli uykuyu aldığınızda sizi uyandırıyor, yürüyüş mesafesi, bisiklet veya arabada geçen zaman, adım sayısı gibi verileri kayıt altında tutuyor, aktivitelerini gözlemlemeleri ve geleceğe yönelik hedefler koymaları son derece kolaylaşıyor.

Elinize mükemmel bir şekilde oturan ince ve hafif Sony Xperia M2, siyah, beyaz ve mor olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle farklı tarzlara hitap ediyor. Sony Xperia M2’nin fiyatı ise 999 TL.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir