Üstün Performans ve Ses Kalitesi İçin Logitech’ten Yeni Wireless Hoparlör: Logitech X300

Logitech Custom_format_X300_BTY4_Blue

Logitech X300 Mobil Wireless Stereo Speaker Geniş Ses Kapasitesi İle Dikkat Çekiyor

Logitech, mobility ve performans için tasarladığı Logitech® X300 Mobile Wireless Stereo Speaker wireless hoparlörü tanıttı.

Geniş ses sistemi için tasarlanan Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker, detaylandırılmış mid ve highları, net basları ile kullanıcılara üstün kalitede ses deneyimi sunuyor. Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker ile 30 adım uzaklıktaki Bluetooth® bağlantılı cihazınıza bağlanarak  dilediğiniz yerde üstün ses kalitesiyle müzik dinleme ve video izleme özgürlüğü yaşayabilirsiniz.

Logitech Custom_format_X300_BTY6_Black

Logitech X300 Mobil Wireless Stereo’nun tiyatro kalitesinde ses sunduğunu belirten Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “X300, sağladığı kaliteli ses ile kullanıcıların mobil eğlencelerini bir adım öteye taşıyor” dedi.

Kolay kullanım özelliği ile dikkat çeken X300 ile ses seviyesini ayarlayarak, telefon aramalarında sesleri kaçırmadan duyabilirsiniz. Ayrıca hoparlörün lityum iyondan üretilmiş bataryası sayesinde 5 saate kadar müzik keyfini doyasıya yaşayabilir, mikro-USB kablosu ile kolayca şarj edilebilirsiniz.

Logitech Custom_format_X300_BTY2_Red

Logitech X300 Mobil Wireless Stereo Speaker Amerika’da ve Asya’da Temmuz 2014 ve  Avrupa’da ise Ağustos 2014 tarihlerinde satışa sunalacaktır. Tavsiye edilen ürün fiyatı €69. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir