Vatan Bilgisayar, 10. notebook mağazasını Aydın Forum AVM’de açtı!

Vatan Bilgisayar, Ege Bölgesi’ndeki ikinci notebook mağazasıyla kapsama alanını genişletiyor!

Ülkemizin önde gelen teknoloji perakendecilerinden Vatan Bilgisayar, Türkiye çapındaki 10. notebook mağazasını Aydın’daki “Forum Aydın AVM”de açtı. Vatan Bilgisayar, 14 Mayıs Cuma günü kapılarını ziyaretçilere açan Vatan Notebook Forum Aydın mağazasıyla birlikte toplam mağaza sayısını 23’e çıkarmış oldu. Yeni mağaza Vatan Bilgisayar’ın Türkiye genelindeki 10’uncu ve Ege Bölgesi’ndeki ikinci notebook mağazası olma özelliğine sahip.

Teknoloji perakendeciliğinin Türkiye’deki öncüsü Vatan Bilgisayar, ülke çapındaki 10’uncu ve Ege Bölgesi’ndeki ikinci notebook mağazasını Aydın’da açtı. 14 Mayıs Cuma günü, Vatan Notebook Forum Aydın AVM’de açılan “Vatan Notebook Forum Aydın” mağazası, toplam 122 m²’lik bir alana sahip. Mağaza, 17 farklı markanın 140 notebook çeşidini müşterilerine sunuyor. Aydınlı müşterilerine sürpriz yapmak isteyen Vatan Bilgisayar, açılış şerefine mağaza ziyaretçilerini tüm notebook’larda Worldcard’a özel 5 taksitte %20 indirim fırsatıyla karşıladı. Ağırlıklı olarak notebook ve çevre birimleri alanında seçkin ve uygun fiyatlı ürün seçeneklerini bir araya getiren Vatan Notebook mağazaları, notebook odaklı ürün yelpazesiyle Türkiye’de ilk kez uygulanan bir konsepte sahip.

Vatan Notebook’ta görev yapan ve notebook konusunda özel eğitim alarak uzmanlaşmış satış danışmanları, teknoloji tutkunlarının ihtiyaç ve beklentilerini dinleyerek onları en uygun ürüne yönlendiriyor. Böylece doğru teknolojiyi seçmek ve bütçeye en uygun alışverişi yapabilmek mümkün oluyor. Vatan Notebook mağazaları, Vatan Bilgisayar’ın ekonomik fiyat, yüksek kalite ve mükemmel hizmet anlayışını yansıtıyor. Her hafta, haftanın ürünleri kampanyası ile monitör, cep telefonu, dijital fotoğraf makinesi ve benzeri ürünler sadece Vatan Notebook mağazalarına özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

“Vatan Notebook Forum Aydın” mağazasının açılışı için Aydın’a gelen Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan şu açıklamayı yaptı: “Ege Bölgesi’ndeki büyümemizin önemli bir halkasını oluşturan Vatan Notebook Forum Aydın mağazamızı nihayet açmış bulunuyoruz. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti, en en uygun fırsatlarla sunma vaadimizin en iyi göstergelerinden biri olan Vatan Notebook Mağazaları, personelinden mağaza içi tasarımına özel olarak geliştirilip tasarlanıyor. Türkiye çapındaki mağazalarımızda her gün 15.000 kişiye ulaşmaktayız. Şimdi, Forum Aydın mağazamızla birlikte, bu sayı çok daha fazla artıyor olacak. Mağazamızla, Aydınlı müşterilerimizi çağın yükselen trendi olan dizüstü bilgisayar teknolojileriyle buluşturacak ve kendileri için en uygun ürünü bulmalarını sağlayacağız. Bu yeni mağazamızın hem bize hem de tüm Aydın halkına hayırlı olmasını diliyorum.”

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir