Vatan Bilgisayar, 30’uncu mağazasını Adana’da açtı

Açılış şerefine World’e özel %20indirim ve 5 taksit fırsatı 10 Ekim’e kadar sürecek

Vatan Bilgisayar, 30’uncu mağazasını Adana’da açtı.

Türkiye’nin öncü teknoloji perakendecilerinden Vatan Bilgisayar, Türkiye çapındaki 30’uncu mağazasını 30 Eylül’de Adana’da açtı. Bu açılışla Vatan Notebook mağaza sayısını 15’e çıkartan Vatan Bilgisayar, artık Akdeniz Bölgesi’nde toplam beş, Adana’da ise toplam iki mağaza ile hizmet veriyor. Açılış şerefine düzenlenen ve 10 Ekim’e dek sürecek olan World’e özel %20 indirim ve 5 taksit fırsatı cep telefonlarından TV ve notebook’lara tüm ürünlerde Vatan Notebook Adana mağazasında Adanalıları bekliyor. 

Teknoloji perakendeciliğinin Türkiye’deki öncüsü Vatan Bilgisayar, Türkiye çapındaki 30’uncu, Akdeniz Bölgesi’ndeki beşinci mağazasını 30 Eylül 2010 tarihinde Adana’da açtı. Vatan Bilgisayar Seyhan Hiperstore mağazası ile birlikte Adana’da iki, Akdeniz Bölgesi’nde beş mağazaya ulaşan Vatan Bilgisayar, ülke genelindeki Vatan Notebook mağaza sayısını da 15’e yükseltti.

Toplam 135 m²lik bir alanda kurulan Vatan Notebook Adana mağazası, 15 markanın 140 farklı notebook çeşidini bir araya getiriyor. Dahası açılış şerefine cep telefonlarından TV ve notebook’lara tüm ürün çeşitlerinde 10 Ekim 2010 tarihine dek World’e özel %20 indirim ve 5 taksit fırsatı sunuluyor olacak. Vatan Bilgisayar tüm Adanalıları, bu kaçırılmayacak fırsattan yararlanmak üzere Vatan Notebook Adana mağazasına davet ediyor.

Ağırlıklı olarak notebook ve çevre birimleri alanında seçkin ve uygun fiyatlı ürün seçeneklerini bir araya getiren Vatan Notebook mağazaları, özel olarak tasarlanmış iç dizaynları ve notebook odaklı ürün yelpazesiyle Türkiye’de ilk kez uygulanan bir konsepte sahip. Vatan Notebook mağazaları açıldıkları her noktada, hem yüksek ürün çeşitliliği hem de farklı mağaza tasarımı ile her gün on binlerce kişiyi ağırlıyor.

Uzman teknoloji danışmanları hizmetinizde

Vatan Bilgisayar’ın hizmete dayanan vizyonunun en güzel örneği olan Vatan Notebook mağazaları, notebook konusunda özel eğitimler alarak uzmanlaşmış satış danışmanlarıyla hizmet veriyor. Vatan Notebook ziyaretçilerine her konuda bilgi veren uzman satış danışmanları, ziyaretçilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, en doğru ürünü bulmalarına yardımcı oluyor. Yüzlerce çeşit ürünle hizmet veren Vatan Notebook mağazaları, ürünleri deneme imkanı da sunduğundan müşterilerin doğru teknolojiyi seçme ve bütçelerine en uygun alışverişi yapmalarını mümkün kılıyor.

Vatan Notebook mağazaları, Vatan Bilgisayar’ın ekonomik fiyat, yüksek kalite ve mükemmel hizmet anlayışını yansıtıyor. Her hafta, haftanın ürünleri kampanyası ile monitör, cep telefonu, dijital fotoğraf makinesi ve benzeri ürünler sadece Vatan Notebook mağazalarına özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

Vatan Notebook Adana Mağazası
Adres: Cemal Paşa Mah. Cevat Yurdakul Cad. Sabancı Apt. E-Blok No:37/A Seyhan – ADANA
Tel:        0322 401 00 20
Faks:    0322 401 00 22

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir