Vatan Bilgisayar, Ankara’daki mağaza sayısını beşe, Türkiye’deki toplam mağaza sayısını 29’a çıkarttı

Türkiye’nin öncü teknoloji perakendecilerinden Vatan Bilgisayar, ülke çapındaki 14’üncü Vatan Notebook mağazasını Ankara’daki Karum AVM’de açarak toplam mağaza sayısını 29’a çıkarttı. 7 Eylül Salı günü kapılarını açan Vatan Notebook Karum AVM mağazasında açılış haftası boyunca tüm notebook’larda World’e özel %20 indirim ve 5 taksit fırsatı ziyaretçileri bekliyor olacak.Türkiye’de teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Vatan Bilgisayar, konsept ve mimari tasarımı özel olarak hazırlanan Türkiye çapındaki 14’üncü Vatan Notebook mağazasını Ankara Karum AVM’de açtı. Bu açılışla üçü notebook, ikisi hiperstore olmak üzere Ankara’da toplam beş mağazaya ulaşan Vatan Bilgisayar, Türkiye genelindeki mağaza sayısını da 29’a yükseltmiş oldu.  Toplam 120 m²lik alanda kurulan Vatan Notebook Karum AVM mağazası, ziyaretçilerini 7 Eylül 2010 Salı günü ağırlamaya başladı. 15 markanın 140 farklı notebook çeşidini bir araya getiren Vatan Notebook Karum AVM mağazasında, açılış şerefine açılış haftası boyunca ziyaretçilere tüm notebook’larda World’e özel %20 indirim ve 5 taksit fırsatı sunuluyor olacak.

Ağırlıklı olarak notebook ve çevre birimleri alanında seçkin ve uygun fiyatlı ürün seçeneklerini bir araya getiren Vatan Notebook mağazaları, özel olarak tasarlanmış iç dizaynları ve notebook odaklı ürün yelpazesiyle Türkiye’de ilk kez uygulanan bir konsepte sahip. Dünyanın ilk ve tek notebook mağaza zinciri olan Vatan Notebook mağazaları, her gün mobil yaşam tarzına sahip binlerce kişiyi ağırlıyor.

Teknoloji uzmanlarından teknoloji tutkunlarına hizmet

Vatan Bilgisayar’ın hizmete dayanan vizyonunun en iyi örneği olan Vatan Notebook mağazaları, notebook konusunda özel eğitim alarak uzmanlaşmış satış danışmanlarıyla teknoloji tutkunlarının ihtiyaç ve beklentilerine göre kendileri için en doğru ürünü bulmalarına yardımcı oluyor. Yüzlerce çeşit ürünle hizmet veren Vatan Notebook mağazaları, ürünleri deneme imkanı da sunduğundan müşterilerin doğru teknolojiyi seçme ve bütçelerine en uygun alışverişi yapmalarını mümkün kılıyor. Vatan Notebook mağazaları, Vatan Bilgisayar’ın ekonomik fiyat, yüksek kalite ve mükemmel hizmet anlayışını yansıtıyor. Her hafta, haftanın ürünleri kampanyası ile monitör, cep telefonu, dijital fotoğraf makinesi ve benzeri ürünler sadece Vatan Notebook mağazalarına özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

Vatan Notebook Karum AVM Mağazası:

Karum İş Merkezi
No:21 Zemin Kat Mağaza No:162
İran Cad. Kavaklıdere / Çankaya
ANKARA

Basın bülteninden derlenmiştir.

2 yorum

  1. İfakat Nezihe Yurder Yanıtla

    Karum’da mağazanızın olduğuna çok sevindim.Yarın alışveriş yapmayı düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir