Vatan Bilgisayar, tüm kankaların Dünya Kankalar Gününü sürprizlerle kutluyor!

Kankanı kap da gel!

Hediyelerle kop da git!

Vatan Bilgisayar, 30 Nisan “Geleneksel Dünya Kankalar Günü”nü tüm kankalarla birlikte mağazalarında sürprizlerle kutluyor. Bu yıl ilki gerçekleştirilen “1. Geleneksel Dünya Kankalar Günü”ne özel sürprizler ve hediyeler Vatan Bilgisayar mağazalarına kankasıyla gelen tüm ziyaretçileri bekliyor!

Teknoloji perakendeciliğinin Türkiye’deki öncüsü Vatan Bilgisayar, içtiği su ayrı gitmeyen kankaları teknoloji alışverişinde de ayrı düşürmemek adına “1. Geleneksel Dünya Kankalar Günü”nde de yalnız bırakmıyor! Kankasıyla 30 Nisan’da Vatan Bilgisayar mağazalarına gelenlerin özel kanka fotoğrafları çekilip hediye verilirken, 700 TL ve üzerinde alışveriş yapan her kankaya 350 TL değerinde Pierre Cardin saat hediye ediliyor. Kampanya sadece Dünya Kankalar günü olan 30 Nisan tarihinde geçerli olacak.

Vatan Bilgisayar, verdiği yanlış kopyayla kankasının dersten çakmasına neden olan, aynı kızı sevip beraber kaybeden, aldığı ortayı gole çeviremediğinden takımın maçı kaybetmesine sebep olan ama dostlukları her daim baki kalan kankaları 30 Nisan’da mağazalarında davet ediyor ve “gün nihayet birlikte kazanma günüdür” diyor!

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir