Vatan Bilgisayar,19 Mayıs’ı Yüzde 19’luk indirim ve 5 taksit fırsatıyla karşılıyor

Vatan Bilgisayar’dan 19 Mayıs’a Özel %19’luk Dev İndirim!

Türkiye’de teknoloji perakendeciliğinin öncüsü olan Vatan Bilgisayar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı %19’luk dev indirimle kutluyor! 19 Mayıs’ta Vatan Bilgisayar mağazalarındaki tüm ürünler World’e özel %19 indirim ve 5 taksit avantajıyla satılıyor. Kampanya nakit alımlarda da geçerli!

Teknoloji perakendeciliğinin Türkiye’deki öncüsü Vatan Bilgisayar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı indirim coşkusuyla karşılıyor. Vatan Bilgisayar, kampanyası çerçevesinde 19 Mayıs’ta cep telefonundan notebook’a, fotoğraf makinesinden yazıcıya, on binlerce ürünü, nakit ya da 5 taksitli olarak World’e özel %19 indirim fırsatıyla sunuyor. Kampanya tüm Vatan Bilgisayar Hiperstore ve Vatan Notebook mağazaları ile Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi ve Vatanbilgisayar.com üzerinde de geçerli.

Vatan Bilgisayar, teknoloji uzmanı personeliyle en iyi hizmeti sunuyor

Vatan Bilgisayar Hiperstore’ları ve Vatan Notebook mağazalarında görev yapan ve teknoloji konusunda özel eğitim alarak uzmanlaşmış satış danışmanları, teknoloji tutkunlarının ihtiyaç ve beklentilerini dinleyerek onları en uygun ürüne yönlendiriyor. Böylece doğru teknolojiyi seçmek ve bütçeye en uygun alışverişi yapabilmek mümkün oluyor. Vatan Bilgisayar müşterileri düzenlenen özel kampanyalarla yıl boyunca monitör, cep telefonu, dijital fotoğraf makinesi ve benzeri birçok ürüne çok özel fiyatlarla sahip olabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir