Vatan Bilgisayar’da indirim

30 Mart 2010 Salı günü Vatan Bilgisayar’a gelenleri çok özel bir sürpriz bekliyor. Tüm ürünlerde sunulan %20 indirim avantajından Worldcard sahipleri  8 taksitte yararlanabiliyorlar. Tüm Vatan Bilgisayar ve Vatan Notebook mağazalarında geçerli olan kampanyadan, Vatan Bilgisayar web sitesi ve çağrı merkezi üzerinden yapılan satışlarda da faydalanmak mümkün.

Ülkemizde teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Vatan Bilgisayar’dan sürpriz var. 30 Mart 2010 Salı günü Vatan Bilgisayar mağazalarına gelenler World’e özel 8 taksitte tüm ürünlerde %20 indirim avantajından yararlanabiliyorlar. Kampanya tüm Vatan Bilgisayar hiperstorelarında ve Vatan Notebook mağazalarında geçerli. vatanbilgisayar.com adresinden ulaşabileceğiniz Vatan Bilgisayar web sitesi ya da 2124445656 çağrı merkezinden yapacağınız alışverişlerde de kampanyadan yararlanabiliyorsunuz.

Vatan Bilgisayar’da tam ihtiyacınız olan ürünü seçmek çok kolay. Tüm Vatan Bilgisayar şubelerindeki uzman satış danışmanları, ihtiyaçlarınızı dinliyor ve gereksiniminize en uygun çözümün hangisi olduğu konusunda sizi yönlendiriyorlar. Böylece doğru teknolojiyi seçmek için teknoloji uzmanı olmanız gerekmiyor ve bütçenize en uygun alışverişi kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Vatan Bilgisayar hakkında:

Vatan Bilgisayar, 1983 yılında Taksim-Elmadağ’da Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası olarak kuruldu. Vatan Bilgisayar, Taksim Elmadağ mağazasının yanı sıra; 2002 yılında kurduğu Topkapı-Cevizlibağ, 2004’te Bostancı ve 2006’da İzmir teknoloji hiperstore’larına, 2006 Aralık ayında açıldığında 18.650 metrekarelik alanı ile dünyanın en büyük teknoloji hiperstore’u olan, şimdi ise Türkiye’nin en büyük teknoloji hiperstore’u olan Ankara Vatan’ı ekledi. 2007Mayıs’ta, Akdeniz’in en büyük teknoloji hiperstore’unu Adana Seyhan’da açan Vatan Bilgisayar, Temmuz 2007’de Bursa hiperstor’unu, Eylül 2007’de Konya hiperstore’unu açtı.  Ocak 2008’de Antalya hiperstore’unu, Nisan 2008’de Kayseri hiperstore’unu, Ekim 2008’de Ankara Batıkent mağazası hizmete açan Vatan Bilgisayar 2008’in son ayında açtığı 1900 metrekarelik Avcılar mağazası ile toplam kapalı alanını 66.000 m²’ ye çıkartmış oldu. Mağaza sayısını artırmaya devam eden Vatan Notebook’lar ise Capacity Alışveriş Merkezi, Forum İstanbul, Neomarin Pendik ve Bağdat Caddesi, Forum Ankara, Ankara Ankamall, Gaziantep Sankopark   ve  İzmir Carrefour mağazaları ile hizmet veriyor.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine  büyük önem veren Vatan Bilgisayar’da mağaza başına ortalama 10 kişilik satış sonrası destek ekibi bulunmaktadır. Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezinden (0212 444 56 56) haftanın 7 günü saat 10:00 – 19:00 arasında ürünler hakkında detaylı bilgi verilmekte ve sipariş alınabilmektedir. Ayrıca vatanbilgisayar.com web sitesinden Türkiye’nin her yerine online ürün satışı gerçekleştirilmektedir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir