Vatan Bilgisayar’da tüm ürünler yüzde 20 indirimli!

Teknoloji perakendeciliğinin Türkiye’deki öncüsü Vatan Bilgisayar, 28-29-30 Ağustos tarihlerinde teknoloji tutkunlarına çok özel bir fırsat sunuyor! Vatan Bilgisayar’ın 3 gün geçerli olacak bu cazip kampanyası kapsamında tüm ürünlerde World’e özel 5 taksitte %20 indirim uygulanıyor. Ayrıca yine tüm ürünlerde World’e özel 12 taksitte ve nakit alışverişlerde %18 KDV kadar indirim sunuluyor.

Teknoloji perakendeciliğinin Türkiye’deki öncüsü Vatan Bilgisayar, Türkiye çapındaki mağazalarında, web sitesinde ve çağrı merkezinde geçerli olan yeni kampanyasıyla teknoloji tutkunlarının kalbini fethediyor. 28-29-30 Ağustos 2010 tarihlerinde geçerli olan bu özel kampanya çerçevesinde Vatan Bilgisayar müşterilerine tüm ürünlerde World’e özel 5 taksitte %20 indirim uygulanıyor. Ayrıca yine tüm ürünlerde World’e özel 12 taksitte ve nakit alışverişlerde %18 KDV kadar indirim sunuluyor.

Yüzlerce markaya ait, bilgisayardan müzik aletlerine, küçük ev aletlerinden televizyona kadar binlerce ürün yelpazesine sahip Vatan Bilgisayar’dan yapılan tüm alışverişlerde geçerli olan kampanya, tüm Vatan Bilgisayar Hiperstore ve Vatan Notebook mağazalarında, www.vatanbilgisayar.com sitesinde ve çağrı merkezinde geçerli.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir