Verbatim, 3.5 inç formatındaki yeni eSATA & USB Combo HDD’leri piyasaya sundu

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

eSATA HDD ile veri transfer hızı 3Gbit’e yükseliyor

Verbatim ile hızlı veri transferi

Verbatim, 3.5 inç formatındaki yeni eSATA & USB Combo HDD’leri piyasaya sundu.  500 GB ve 1 TB’lik modelleri olan bu ürünle veri transfer hızı 3 Gbit’e yükselmiş oluyor. Verbatim’in yeni ürünü eSATA HDD 109$+ KDV ve 149$+ KDV ile satışta.

İlkbaharda taşınabilir sabit diskler alanında gelişmiş versiyonları piyasaya sunan, depolama alanında uzman Verbatim, bu kez pazara yepyeni bir ürün sunuyor. ESATA & USB Combo HDD ürünü ile veri transfer hızı 3 Gbit’e yükseliyor, böylece yüksek miktardaki verilerin saniyeler içinde okunup yazılması mümkün hale geliyor. Yeni ürün USB 2.0 bağlantısından 6 kat daha hızlı.

Ürün hakkında bilgi veren EUMEA HDD, İş Geliştirme Müdürü Kai Miroschnik, “Ürünlerimizi geliştirirken bir standart oluşturmayı ve kullanıcıların hayatlarını mümkün olduğunca eğlenceli hale getirmeyi hedefliyoruz. Yeni eSATA taşınabilir sabit disklerimiz bu kriteri mükemmel bir şekilde yerine getiriyor. Yeni teknolojiler ilk başta tahmin ettiğimizden de hızlı gelişiyor, bu da sunduğumuz ürünlerde sürekli değişime yol açıyor. Konu, veri depolama teknolojisi olunca, hız ve değişimlere açık olmak başarılı olmanın en önemli unsurları. Son yıllarda CD ve DVD ürünlerinin pazardaki en önemli oyuncusu olma rolünden, taşınabilir sabit disk pazarının öncüsü haline geldik.” dedi.

3.5 inçlik taşınabilir diskler 1 kilgramdan hafif ve 500 GB ile 1 TB kapasitede. Üzerinde vantilator düzeni olan kutular içindeki ürün, özel bir soğutma sistemi gerekmediğinden son derece sessiz çalışıyor. Her türlü çalışma masasına kolaylıkla sığmasını sağlayan tasarımıyla kolaylıkla da taşınabiliyor. Verbatim’in ücretsiz destek hizmeti eSATA HDD’lerde de kullanıcılara hizmet veriyor. Böylece kullanıcılar “Nero Back It Up 2 Essentials” yazılımı ile veri yedeklemenin hızlı ve güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. eSATA ve USB 2.0 bağlantıları için gerekli kablolar ile AC güç paketi ve Quick Start Rehberi de ürün ile birlikte kullanıcılara sunuluyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir