Verbatim Blu-ray BD-R 25GB 6x ile 15 dakikadan daha kısa sürede High Definition kayıt

Verbatim Blu-ray BD-R 25GB 6x Yazdırılabilir.

Verbatim’in yeni Blu-ray medyası 6x yazma hızı ve kişiselleştirilerek yazdırılabilir ya da etiketlenebilir geniş bir disk yüzeyi ile 25GB depolama kapasitesi sunuyor.Bu disk yüksek çözünürlüklü filmlerin kaydı, büyük miktarlarda veri yedekleme, fotoğraflar ve videolar içeren dosyaların uzun süreli arşivlenmesi için oldukça ideal. Yeni Verbatim Blu-ray BD-R 25GB 6x Yazdırılabilir diskler 10’lu cd paketinde, yazdırılamayanlar ise 5’li cd paketinde mağazalarda satışa sunuluyor.

  • 25GB kapasitesi standart bir DVD-R’dan 5 kat fazladır. 5MB’lık 4800 tane fotoğraf alır
  • Sert Kaplamalı koruyucu tabaka
  • Uzun arşiv ömrü
  • Mükemmel kayıt kalitesi için MABL inorganik kayıt katmanı
  • Mükemmel oynatma performansı
  • İç halkaya kadar yazdırılabilir yüzey, tamamen mürekkep püskürtmeli baskı (22 – 117mm)

 

Blu-ray medya hem ev hem de profesyonel kullanım alanındaki tüketicilere veri arşivleme ve kayıt için gittikçe daha fazla cazip hale geliyor. Verbatim bu talebi yeni Blu-ray BD-R 25GB 6x Yazdırılabilir disk ile karşılar. Ayrıca kişisel fotoğraf ve videolardan ofis belgelerine kadar tüm dosyaların emniyetli olarak uzun süreli depolama garantisi ve bir DVD-R’tan 5 kat fazla kapasite sunar, Üstelik iç halkaya kadar yazılabilir yüzeyi sayesinde 15 dakikadan daha az bir yakma süresinde tamamen mürükkep püskürtmeli basılabilir (22 – 117mm).

Verbatim MABL kayıt teknolojisi ve Sert Kaplamalı (HardCoat) Koruma

Verbatim, BD-R 6x ve BD-R DL disklerinde kullanılan yeni geliştirilmiş inorganik kayıt katmanı MABL olarak adlandırılır. Üstün kalitede kayıt garantisi, uzun arşiv ömrü ve mükemmel “playback” performans sağlayan patentli bir teknolojidir.  Verbatim’in kanıtlanmış üretim teknolojisi ve deneyimi her Blu-ray disk üzerinde kusursuz kayıt garantisi sağlıyor. Tüm Verbatim CD, DVD ve Blu-ray medyada olduğu gibi, diskler bir ömür boyu garanti ile desteklenmektedir.

Verbatim’in Hard CoatTM (Sert Kaplama) teknolojisi (çizilmeye karşı özel bir koruma tabakası) diski çiziklerden, parmak izlerinden ve tozdan korur böylece kayıt veya oynatma esnasında herhangi bir sorunla karşılaşılmamasına yardımcı olur. Verbatim EUMEA Optik Pazarlama Müdürü Torsten Leye: “Ana şirketimiz Mitsubishi Kagaku Media tarafından geliştirilen kayıt teknolojileri ve sert kaplama koruyucu tabaka sayesinde müşteriler en yüksek kalitedeki medyaya sahip olduklarından emin olabilirler,” diyor.

Verbatim/Mitsubishi Kagaku Media, CD, DVD ve Blu-ray medyada lider bir marka olarak (BDA) Blu-ray Disc Association katkıda bulunan bir üyesidir ve optik çalar ve kaydedicilerin en büyük üreticileri ile yakın ilişki içersindedir. Verbatim medya alanında en iyi şekilde kullanılan donanımın test edilip geliştirilmesine yardımcı olmak için donanım üreticileri ile çalışır. Bu şekilde tüketiciler Verbatim markalı medyaya güvenebilir ve önde gelen markaların donanımlarıyla her zaman çok yüksek seviyelerde uyumluluk göstereceğinden emin olabilirler.

” Mitsubishi Kagaku Medya’daki Araştırma ve Geliştirme ekibimiz Mavi Lazer Teknolojisinin bizim için ön planda yer alan 100GB kapasiteli üç katmanlı disklerin geliştirilmesini mümkün kılacak.” diyen Verbatim EUMEA Optik Pazarlama Müdürü Torsten Leye sözlerine “Yeni medya Mitsubishi Kagaku Media’nın Mizushima fabrikasında üretilecek ve 2011 baharında piyasada olması bekleniyor.” diye ekliyor.

Fotoğraflara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/43713_Flat_300dpi.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/43715_3D_300dpi.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/43715_Flat_300dpi.jpg

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir