Verbatim Blu-ray BD-R LTH Modeli 25GB 6x Hızında

Verbatim’in yeni Blu-ray LTH’si ile 15 dakikadan daha az sürede High Definition kayıt.

İstanbul, 18 Mayıs 2011 – Verbatim optik depolama medya sektörüne AZO teknolojisine sahip yeni Blu-ray BD-R LTH  6x Modelini sunuyor. 6x yazma hızı ile 25GB depolama kapasitesine sahip. Aynı zamanda iç halkaya kadar geniş bir yazdırılabilir yüzeyiyle farklı bir versiyonu da olacak. Bu ürün yüksek çözünürlüklü filmlerin kaydı, büyük miktardaki verilerin yedeklenmesi,  fotoğrafların ve videoların uzun süreli arşivlenmesi için olduka uygundur. Yeni Verbatim Blu-ray BD-R LTH Tip 25GB 6x 5’li paketler halinde (2 Euro fiyatla ), yazdırılabilir yüzey versiyonu ise 10’lu paketler halinde (1,5 Euro fiyatla) ) perakende mağazalarında satışa sunuluyor.

  • 25GB kapasitesi ile  standart bir DVD-R kapasitesinin 3 – 5 kat fazlasını sunar
  • Sert Kaplamalı koruyucu tabaka
  • 50 yıllık uzun arşiv ömrü
  • Optimum kayıt kalitesi için  AZO kayıt katmanı
  • Mükemmel oynatma performansı
  • İç halkasına kadar yazdırılabilir yüzeyi tamamen mürekkep püskürtmeli olarak yazdırılabilir (22 – 118mm)

Verbatim yeni Blu-ray disk BD-R 25GB 2x Yazdırılabilir LTH Tipi [LTH = (low to high) alçak yüksek yivli kayıt] ile optik depolama medya alanında teknoloji lideri olduğunu bir kez daha kanıtladı. 25GB’lık etkileyici kapasitesi ile (bir DVD’nin 5 katı kapasiteli), yeni Verbatim BD-R LTH tüm kişisel verilerin, fotoğraf ve  videoların yanı sıra ofis çalışma dosyaları için uzun vadeli depolama ve arşiv ihtiyacı için ideal çözüm. Bu disk 15 dakikalık yazdırma sürecinde HD kalitesinde 135 dakikalık (MPEG2) kayıt alanı sunar. Yazdırılabilir sürümü tamamen mürekkep püskürtmeli yazdırma (22 – 118mm) ile iç halkaya kadar yazdırılabilmesiyle görüntü ve metin ekleyerek diski kişiselleştirme imkanı verir.

Verbatim AZO teknolojisi ve Sert Kaplamalı Koruma

BD-R LTH Tipinde Verbatim’in mükemmel kayıt kalitesi ve uzun vadeli güvenlik sağladığı kanıtlanmış AZO teknolojisi kullanılıyor. Verbatim’in  (Hard CoatTM) Sert KaplamalıTM teknolojisi sayesinde uzun bir arşiv ömrü ve mükemmel bir korumaya sahip disk parmak izine, toza ve çizilmelere karşı özel bir çizik koruma katmanı tarafından korunur. Böylece kayıt veya oynatma esnasında hataları önlemeye yardımcı olur.

Verbatim EUMEA Optik Pazarlama Müdürü, Torsten Leye: “Ana şirketimiz Mitsubishi Kagaku Media tarafından geliştirilen AZO kayıt teknolojileri sayesinde, müşteriler en yüksek kalitede depolama ortamına sahip olduklarından emin olabilirler. Biz, sahip olduğumuz teknolojik uzmanlığımızla her sektöre katkıda bulunmak istiyoruz ve bu yeni Blu-ray ile geleceğe doğru dev bir adım atıyoruz. CD’leri takip eden DVD teknolojisi gibi Blu-ray optik medya alanında kayıt ve arşivleme ihtiyaçları için önemli avantajlar sunan yeni bir nesildir. Bugün işletmeler tarafından üretilen veri miktarlarındaki artış göz önüne alındığında Blu-ray formatının devasa kapasitesi doğan bu ihtiyacın zorlayıcı bir argümanıdır. CD-R ve DVD-R konusunda uzun yıllardır dünya pazar lideri konumundayız*. Optik depolama ortamının gelişiminde edindiğimiz başarılı deneyim zenginliği sayesinde AZO teknolojisi ile Blu-ray üreterek bu küresel yeniliği çalışacak duruma getirip pazara ilk olarak biz sunuyoruz. “ diyor.

* Verbatim’in beş yıldır üst üste dünya çapında 1 numaralı satan marka olduğu kabul edilmiştir – kaynak SCCG/JRIA

Fotoğraflara aşağıda linklerden ulaşabilirsiniz:

http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/43753_3D.png
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/43753_Flat.png
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/BD_LTH.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/Verbatim_Logo.jpg

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir