Verbatim Executive Güvenli USB Sürücü

Resmin orijinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

istanbul, 12. Ekim 2009 – Verbatim’in Executive Güvenli USB Sürücü gizli verileri güvenle taşıma ihtiyacı duyan herkes için ekonomik fiyatlı bir güvenlik aracıdır. Güvenli Sürücü, yetkisiz kişiyerin bilgilere erişimini engellemek için premium 256-bit AES donanım şifreleme, şifre karma algoritması, zorunlu şifre giriş yönergesi ve 20 başarısız giriş denemesinden sonra tüm verileri otomatik olarak silen dört çeşit güvenlik fonksiyonu içermektedir.  Executive Güvenli Sürücü, 4 – 8 ve 16 GB kapasitelerinde  perakende satış mağazalarında satışa sunuluyor.

USB sürücünün içindeki önemli kişisel veya finansal verilerin kaybolma ya da çalınma sonucu yanlış ellere geçmesi çok kötü sonuçlar doğurabilir. Verbatim’in yeni Executive Güvenli USB sürücü, premium 256-bit AES donanım şifreleme ve güvenli control donanımı sayesinde yasal olmayan kullanıma karşı koruma sağlıyor. Entegre edilen şifre koruması ile birlikte kolaylıkla devreye giren emniyetli bellek USB sürücü, üstün veri güvenliği sunuyor. 20 kez başarısız şifre girişiminden sonra sürücüdeki kayıtlı tüm verileri otomatik olarak siliyor ve yetkisiz kişilerin verilere erişim yolunu engelleme garantisi sağlıyor.

USB arabirimi de fiziksel sürgülü mekanizma ile ayrı bir kapak ihtiyacını engellemiş oluyor. Sürücünün çalıştığını ve bilgi transferi yaptığını anlamamıza yarayan dahili bir LED ışık mevcuttur.  Okuma hızı 11 MB/sn’den yüksek, yazma hızı ise 8 MB/sn’dir. 

Ürün fotoğrafına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

http://212.79.62.150/Verbatim/USB_ExecutiveSecure_reflection_16GB.jpg

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir