Verbatim ile Arena Bilgisayar buluştu

arena bilgisayar

Verbatim ile Arena Bilgisayar, daha yaygın dağıtım için buluştu. Optik medya pazarı lideri Verbatim, ülkemizin önde gelen teknoloji sağlayacısı Arena Bilgisayar’la işbirliği kararı aldı.

İki firma arasında imzalanan distribütörlük anlaşmasına göre, Arene Bilgisayar, Verbatim marka CD, DVD, USB belek, bellek kartları, harici diskler, toner ve fotoğraf kağıdı ürünlerinin, dağıtımını yapacak.  Nisan‘2008 itibarı ile yürürlüğe giren anlaşma ile, her iki kurum da,  yarattıkları hizmet platformunda, bir yandan yatırımcı değerini artırırken, bir yandan da tüketiciye yaygın olarak ulaşabilecek.

Verbatim, dünyanın en büyük 10 kimya firmasından biri olan Mitsubishi Chemical Corporation Group kuruluşudur. Üretim süreçleri sırasında yüksek kalite kontrol uygulamalarıyla birinci sınıf ürünleri garanti eden Verbatim, aynı hassasiyeti dağıtım konusunda da gösterdi. Ülke genelinde 7000’i aşkın bayi ağı ile yaygın dağıtımda öne çıkan Arena Bilgisayar aracılığıyla, Verbatim’in piyasaya yeni çıkardığı, yeni nesil taşınabilir sabit disk, SDHC Flash Hafıza Kartı ve HDD yeni ürünler de, tüm ülkede hızla satışa sunulacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir