Verbatim MediaShare Home Network Server ile Paylaşım ve Kayıt çok kolay

Yeni Model Multimedya, Saklama ve Paylaşım Deneyimi.

Verbatim, tüketicilerin nerede olurlarsa olsunlar tüm içeriğe güvenli erişim ve etkin bir düzenlemeye yardımcı olmak için tasarlanmış yeni bir network depolama çözümü sunan yüksek performanslı cihazı MediaShare Home Network Server’ı tanıttı. Kullanıcılar MediaShare Server’da kayıtlı fotoğraf, video ve diğer dosyaları kolayca paylaşıp, depolayabilir ve stream sistemini kullanabilirler. MediaShare şık ve dayanıklı alüminyum kasaya sahip ve 2TB’a kadar depolama kapasitesi sunar.

  • Fotoğraf, video ve diğer dosyaları depolama, paylaşım ve stream sistemi
  • 2TB’a kadar depolama kapasitesi
  • Fotoğraf albümleri oluşturma ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşım kolaylığı
  • Kolay Aktarım Düğmesi ile USB sürücü veya bellek kartından doğrudan MediaShare’e dosya transferi
  • Herhangi bir internet bağlantısından kolaylıkla www.myverbatim.com ‘a bağlanarak uzaktan erişim
  • Şık ve dayanıklı alüminyum kasa
  • MediaShare bir USB yazıcı takarak yazdırma
  • Çoklu kullanıcı hesapları oluşturma
  • Microsoft ® 7, Vista, XP Home veya Pro, 2000, Macintosh ® OS X ile uyumlu
  • Güç Adaptörü ve Ağ Kablosu ile birlikte satılır

 

Paylaşım, depolama, stream sistem: her an her yerde

Günümüzde bir çok evde birden fazla bilgisayar olması, tüketiciler için evin herhangi bir odasında, bir kafede ya da sınıfta otururken rahatlıkla kendi dijital içeriklerine erişim veya paylaşım Ihtiyacı oluşuyor. Verbatim tüm bu kullanıcıların yanı sıra birçok temel alanda hem donanım hem de yazılım özellikleri ile diğer ağ depolama ürünlerine ihtiyaç duyan kullanıcılar için tüketici dostu bir cihaz sunuyor. Her şeyden önce şık ve sağlam alüminyum kasa tasarımıyla tüketicilerin evleri için şık bir aksesuar olarak yer alıyor.

Uzaktan erişim vasıtasıyla internet bağlantılı herhangi bir bilgisayardan fotoğraf görüntüleme, müzik çalma dosyaları indirme veya yükleme MediaShare ile çok kolaydır. www.myverbatim.com portalı kullanıcıların Facebook ve Flickr* gibi sosyal paylaşım sitelerinde sorunsuz bir şekilde doğrudan yükleme ve fotoğraf albümlerini paylaşmalarını sağlar. Ayrıca, kullanıcılar herhangi bir internet bağlantılı bilgisayar üzerinden doğrudan hem albümler hem de fotoğrafları görüntüleme veya indirme izni bulunan aile ve arkadaşlarına otomatik e-posta bağlantıları oluşturabilirler. Ev ağına bağlı Mac® veya Windows gibi herhangi bir bilgisayardaki müzik kolaylıkla iTunes® kullanıcısına aktarılabilir ve böylece daha fazla ev eğlencesi için iyi bir araç olabilir. MediaShare, Digital Medya Oynatıcılar Playstation® 3 veya Xbox360™ gibi DLNA destekli cihazlar aracılığıyla düz ekran bir TV’de fotoğrafları görüntülemek veya müzik çalmak için kullanılabilir.

Kolay kullanımlı arayüz ve çoklu bağlantı

Verbatim MediaShare basit kullanıcı dostu arayüzü ile, dosyaları depolamak paylaşmak ve kurmak için geliyor. Benzersiz Kolay Aktarım düğme kullanımı sayesinde tüketiciler içeriği ön USB bağlantı noktasına bağlı herhangi bir taşınabilir sabit disk, flash sürücü veya tek yuvalı kart okuyucusundan doğrudan sunucuya yükleyebilirler. MediaShare, Mac® Apple Time Machine® veya Windows Backup kullanıcılar için lokal bir ağda bulunan bilgisayara içerik yedekleme desteği de sağlar. Üstelik çoklu görevleri de destekler: Örneğin, bir kullanıcı salonda sevdiği şarkıları dinleyip, resimleri görüntülerken aynı anda bir başkası mutfaktaki bir laptopda MediaShare’de depolanan farklı bir müziği dinleyebilir.

Verbatim EUMEA HDD İş Geliştirme Müdürü Kai Miroschnik: “MediaShare ile kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar tüm multimedya dosyalarını kullanıcı dostu bir cihazda keyifle kullanabilecekleri merkezi bir ev ağ depolaması geliştirdik. Bu cihaz modern yaşam tarzına bağlı tüm gereksinimleri yerine getirir.” diyor.

* Yıllık premium paket için abonelik gerekli: Tüketiciler, ek cihaz desteğiyle ve cep telefonu kullanır gibi iPhone uygulamaları RSS beslemeleri 3D duvar fotoğrafı görüntüleme için Cooliris ve Flickr®’e fotoğraflar yüklemek için doğrudan paylaşım yeteneklerine erişebilirler. MediaShare Server 30 günlük ücretsiz deneme premium paket aboneliği içerir. Yıllık premium paket ücreti 19,99 ABD Dolarıdır.

Ürün tanıtımını aşağıdaki linkte görebilirsiniz:

http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MediaShare_A4_6pp_LR_SP.pdf

Resimlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MediaShare1.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MediaShare6.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/47491-150 MediaShare 2TB_Flat.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/47490-Global 3D.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/47490-Global Reflect.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/Boy_GamesConsole.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/Girl_Computer.jpg

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir