Verbatim Mikro USB Sürücüsü 4 GB – Volkanik Turuncu

Verbatim minik ama oldukça iddialı bir ürünle karşımıza çıkıyor.

Micro USB Flash Sürücü hafif ve sadece 1,2g ağırlığında ve 2,35mm kalınlığında gayet şık bir cihaz . Güneş Sarısı, Okaliptüs Yeşili, Sıcak Pembe, Karayip Mavisi ve Volkanik Turuncu olmak üzere 5 renk seçeneği mevcut.  Cihazın kullanımı ve taşınması oldukça kolay. Cihazı anahtarlığınıza takabilmeniz için paketinden bir aparat çıkmaktadır. Cihazı kullanırken dikkatli olmalısınız. Bilgisayarınızın USB girişlerine farklı bir yönde taktığınız zaman veri okuması olmayacaktır.

 

Micro USB Flash Sürücü  kapasite olarak  4GB olarak piyasaya sunulmuştur. Cüzdanınızda, anahtarlığınızda varlığını hissetmeden her zaman yaklaşık 1500 mp3 lük bir veriyi rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Tasarım olarak son derece şık ve zarif çizgilere sahip. Bence  Verbatim’i diğer markalardan ayıran en önemli özellikte bu. Bir ürünü sadece ihtiyaç olarak tasarlamanın dışında kullanım kolaylıkları ve dizaynda ön planda tutmasıdır.

 

Cihaz oldukça narin bir yapıya sahip olmasına rağmen 2 yıl garanti süresi bulunmaktadır.  Verbatim Micro USB Flash Sürücü mobil olarak data ihtiyacı hisseden bunun yanında kullandığı bilgisayar bileşenlerinin şıklığına önem veren herkesin sahip olması gereken bir ürün.

 

Sistem Gereksinimleri:

USB 2.0 / USB 1.1 bağlantı noktası
Windows 2000/XP/Vista/7
Mac OS 9.x / 10.1 ya da üstü
Linux 2.4.0 ya da üstü

Teknik Özellikler:

  • Ağırlık: 1,2g
  • Boyutlar: 30 (L) x 2 (H) x 12 (W) mm
  • Minimum Okuma Hızı:  10MB/san
  • Minimum Yazma Hızı:  4MB/san

Youtube Videosu:

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir