Verbatim’den 2.5” HDD’lerde Renk Cümbüşü

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

İstanbul Temmuz 2009 – Verbatim taşınabilir sabit disk sürücü portföyüne canlı renklerden oluşan beş yeni sürücü ekledi.”Güneş Sarısı”, “Okaliptüs Yeşili”, “Canlı Pembe”, “Karayip Mavisi” ve “Volkanik Turuncu” renkleri ile kullanıcılar masalarında bir tasarımcı gibi şık ve modern bir görüntü yaratabilirler. Tümü 500GB depolama kapasiteli ve 130$+ KDV fiyatla perakende satış mağazalarında olacak.

Verbatim EUMEA HDD İş Geliştirme Müdürü Kai Miroschnik: “Renk şu anda bilgisayar donanımı için büyük bir eğilim göstermektedir. Böyle olunca da insanlar harici sabit disklerini yeni renk dizüstü veya PC ile eşleştirmek istiyor. Ya da sadece gerçekten şık görünümlü taşınabilir sabit disk istiyor. Verbatim’in yeni renk aralığ, donanım alanındaki bu boşluğu doldurarak yeni bir tarz getirecek.” dedi.

Sadece 161 gram ağırlında, 2.5″ inceliğinde ve avuçiçi büyüklüğünde olan sabit disk sürücüleri, bayanlar çantalarında veya beyler ceketlerinin cebinde çok rahat taşıyabilir.

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Dakikada 5.400 devir ile harici sabit diskler herhangi bir harici güç paketi gerektirmeden aynı USB bağlantı noktası üzerinden 480 Mbit/s veri transfer eder. Dizüstü bilgisayarınızın veya PC’nizdeki dosyaları Verbatim sabit sürücüsüne yedeklemenize yardımcı olmak ve değerli verilerinizin kaybolma ihtimalini en aza indirmenizi sağlamak için ek güvenlik sağlayan “Nero BackItUp 4 Essentials” yazılımı yüklüdür.

Fotoğraflara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/NewColourHDD_2_5_Range.JPG

http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/NewColourHDD_2_5_Range_Packaging.jpg

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir