Verbatim’den GT Edition Sürümü 4GB USB Sürücü

Verbatim bu sefer tasarım olarak son derece şık ve sportif bir ürün ile karşımızda.

Dünyaca meşhur bir spor arabanın göz alıcı şeritleri bu cihaz üzerinde kullanılmış. GT USB kırmızı ve siyah olmak üzere iki farklı renkte sunulmuş. Kapasite olarak bu modelde 4GB standart olarak kullanılmış.Cihazın üzerinde data konnektörünü muhafaza eden harici bir kapak bulunmamaktadır. Resimlerde görüldüğü üzere kızak sistemi kullanılarak konnektör muhafa edilmiştir. Bu özellik cihaza farklı bir tat veriyor. Cihazı elinize aldığınız zaman bu kızak sistemi ile ileri-geri oynarak stres atmanız bile mümkün.

 

GT USB’nin arka bölümünde anahtarlık için taşarlanmış bir bölüm bulunmaktadır. Artık günümüzde verileri cebimizde taşıdığımızı düşünürsek bu fikir gayet hoş. En azından cihazı kaybetme olasılığımızı düşürüyor. Cihazın 2 yıl garanti süresi ile piyasaya sunulmuştur.

 

GT USB Windows 2000, XP, Vista, 7 işletim sistemlerini desteklemektedir. Ayrıca Mac OS 9 veya daha yüksek bir sürüm; , LINUX 2.4.0 veya daha yüksek bir sürümü de desteklemektedir.

 

Günümüzde veri akışının bu kadar hızlı olduğunu düşünürsek ve her an önemli datalarımızı yanımızda bulundurmak istiyorsak GT USB tam size göre. Bu cihazı tercih ederek farklılığınızı ve sportif yanınızı ortaya koyabilirsiniz.

Veri Okuma Hızı

Teknik Özellikler:

  • Ürün Ağırlığı: 8,6 gram
  • Ürün Boyutları: 54 x 21 x 9,22mm (U x G x Y)
  • Minimum Okuma Hızı: 10MB/sn
  • Minimum Yazma Hızı:   4MB/sn
  • Paket İçeriği:
  • USB Sürücü

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir